Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Smycken / Ringar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ring i äkta silver, storlek 16  - Mycket fin, glittrande ring i storlek 16!  Nypris 429kr!  Säljer den pga felköp, den är för liten för mitt ringfinger. Min ringstorlek på ringfingret är 17. Köpte den sen i rätt storlek för mig och jag älskar den!  Ringen är aldrig använd.
Två ringar med nitar i guld och silver - Säljer två coola ringar med nitar, en i guld och en i silverfärg. Båda ringarna har en edgy design med spetsiga detaljer runt om. Perfekta för att ge din stil en tuff touch. Materialet är metall.
Mixade ringar i guld och silver - Skriv för pris
Mixade ringar i guld och silver - Skriv för priser ❤️
Set med breda ringar i guld och silver - Man väljer silver eller guld
Två smala ringar i guld och silver - Ring
Mixade ringar i guld och silver - Säljer ett set med fyra ringar i olika stilar. En ring i guld med stjärndetalj och pärla, en tunn guldfärgad ring med liten rosa sten, en chunky guldfärgad ring formad som läppar och en silverfärgad ring med små kulor.💫✌🏼🤍
Mixade ringar i guld och silver - Säljer ett set med fyra ringar i olika stilar. Två ringar är i guldton, varav en är chunky och en är slät. En ring är i silverfärg med små stenar och en är tunn med pärldetaljer. Perfekt för dig som gillar att mixa metaller och skapa en personlig look.💗🍾🙌🏽
finns i både guld och silver kom privat för storlekar
finns i både guld och silver kom privat för storlekar - 0

finns i både guld och silver kom privat för storlekar

Storlek: 18,50
Kategori: Ringar
Märke: Edblad
Färg: Silver
Skick: Nytt skick

315 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Cool ring i blankt silverfärgat metallmaterial med flera konformade nitar runt hela bandet. Ringen har en bred design och ger en edgy och modern känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med dina accessoarer.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart vindjacka med rutigt foder - Snygg svart vindjacka med dragkedja och huva. Insidan har ett klassiskt beige-rutigt foder som ger en stilren kontrast. Jackan har två sidofickor och en rak passform. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Silverarmband med hjärtformad lås - Snyggt silverfärgat armband från Pandora med ett hjärtformat lås där märkesnamnet är ingraverat. Armbandet har en klassisk orm-länk design och passar perfekt för att addera berlocker eller bära som det är. Stilren och tidlös accessoar.
Lyxigt rosa rouge i rund dosa - Säljer ett exklusivt rosa rouge från Yves Saint Laurent i en rund dosa med guldfärgade detaljer och YSL-logga på locket. Rouget har en silkeslen textur och en fräsch rosa nyans som ger kinderna ett naturligt glow.
Svarta lackpumps med röd sula - Snygga svarta pumps i glansigt lackmaterial med ikonisk röd sula och spetsig tå. Klacken är hög och ger en elegant siluett. Perfekta för dig som vill sticka ut och addera lite edge till din outfit.
Valentino parfym svart flaska - Säljer en lyxig parfym från Valentino i en svart, mönstrad glasflaska med nitar på korken. Flaskan har en cool, modern design med Valentino-loggan i rosa på svart etikett. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och snygg inredningsdetalj.
Blå Sverige fotbollströja Adidas - finns i alla storlekar+ namn =200 kr extra !!
Guldfärgad armband från Caroline Svedblom  - Trendig guldfärgad armband med en stor, droppformad klar sten i mitten. Armbandet har en unik struktur med små pärlliknande detaljer längs hela bandet som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med dina accessoarer.
Finns i alla storlekar ! - Snygga blå bootcut jeans med broderad detalj på bakfickan. Jeansen har en klassisk femficksmodell och lätt utsvängda ben. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Svart quiltad cardigan med dragkedja - Finns endast i storlek S och M
Mörkblå sweatshirt från Stone Island - Mörkblå sweatshirt från Stone Island med klassisk rund halsringning och ikonisk logotyp-patch på vänster ärm. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en clean och stilren look.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →