Alla kategorier > Mode > Kläder > Skjortor
Gul Blus :)
Gul Blus :) - 89 Gul Blus :) - 90 Gul Blus :) - 91

Gul Blus :)

Storlek: 36
Kategori: Skjortor

0 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

#blus #sommar #gulblus #vintage #retro #shirt #sheer

Austėja
Austėja
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gul blus säljes - Fin, gul linneskjorta säljes. ☀️ Helt oanvänd. Strl 44. Från Kappahl (Hampton Republic).
Gul skjorta/blus - En gullig gul skjorta från h&m, som jag köpte i somras. Använd endast två gånger, därav har den blivit lite skrynklig i garderoben. Är jättefin som underskjorta, då den är lite genomskinlig. 🌼
Gul skjorta från Divided - Säljer en ljusgul skjorta från Divided med knappar framtill. Skjortan har långa ärmar och en klassisk krage. Perfekt för en stilren look. Strlk 34
Svart & Gul Flanellskjorta  - Säljer denna flanellskjorta som knappt har använts alls. Den är i storlek 163. Säljer för 99:-
Gul pikétröja från Moncler - Säljer en snygg gul pikétröja från Moncler med korta ärmar och klassisk krage. Tröjan har en broderad Moncler-logga på bröstet och en liten etikett på sidan. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Andra annonser från Skjortor
Visa alla
Svart skjorta från Morris Stockholm - Snygg svart skjorta från Morris Stockholm i storlek M. Skjortan har klassisk krage, vita knappar och en liten broderad logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull och passar perfekt till jeans eller chinos.
Rutig Skjorta från Ralph Lauren - Jättesnygg rutig skjorta från Ralph Lauren i marin blå, blå, vit och röd. I jättebra skick. Om vidare frågor är de bara att fråga!☺️
Ralph Lauren skjorta - Tja! Säljer nu denna feta Ralph Lauren skjortan. Skjortan är i fint skick och i storlek ”S”. Vid frågor eller funderingar är det bara att höra av sig!
Rutig skjorta från gstar - Riktigt snygg rutig skjorta från gstar, perfekt till både vinter och sommar! Riktigt snyggt att ha en tshirt under som jag har i bildern samt upprullade ärmar. Vid frågor är de bara att höra av er!
Mörkblå skjorta från Jack & Jones - Stilren mörkblå skjorta från Jack & Jones med vita knappar och klassisk krage. Skjortan har lång ärm och kontrastfärgade manschetter på insidan. Perfekt för en snygg och enkel look.
Vit croppad skjorta med kort ärm - Snygg vit skjorta med korta ärmar och klassisk krage. Skjortan har figurnära passform, den är helt oanvänd. Skriv till mig om ni vill se mer av den eller är sugen på att köpa
Mörkblå skjorta från Polo Ralph Lauren - Klassisk svart skjorta från Polo Ralph Lauren med vit broderad logga på bröstet. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och button-down krage. Tillverkad i mjuk bomull för en bekväm känsla.
Svart Polo Ralph Lauren Piké Chicago - Piké från Polo Ralph Lauren med broderad logga, stor CHICAGO-text och emblem på bröstet. Röd och svart krage med knappar och korta ärmar. Tillverkad i bomull och har detaljer på sidorna samt broderad polospelare.