Alla kategorier > Skjortor
Kofta/skjorta
Kofta/skjorta - 89 Kofta/skjorta - 90 Kofta/skjorta - 91

Kofta/skjorta

Storlek: XS
Kategori: Skjortor
Märke: Indiska
Färg: Marinblå

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En blommig fin kofta som e perfekt till sommaren, arm längden är trekvartslång och den är i extremt bra skick

Lilith
Lilith
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skjorta - Skjorta från H&m aldrig använd. Normal i storlek, fint model vid armarna. Mix mellan mörk och ljus blommig mönster.
Skjorta  - Storlek xs
Superfin skjorta  - Superfin skjorta från Pelle p💗Nypris 1 200kr Storlek XS-S
Skjorta - Bara använd en gång. Fint skick 💕.
Skjorta  - Det är en skjorta som är svart och marinblå. Den är i ett bara skick och material jag har själv 2 handat den för länge sen och har inte haft på mig den. Kan prata om pris vill bara bli va med den!
Skjorta - Linneskjorta från Massimo Dutti. Storlek S (sitter som S/M).
Andra annonser från Skjortor
Visa alla
Beige och vit randig skjorta - Helt ny randig skjorta från Nakd i storlek XSS Figursydd modell med fin passform Slutsåld i butik, nypris 699kr💕
Rutig Skjorta från Ralph Lauren - Jättesnygg rutig skjorta från Ralph Lauren i marin blå, blå, vit och röd. I jättebra skick. Om vidare frågor är de bara att fråga!☺️
Beige overshirt från Ralph lauren  - Tjena!  Säljer nu denna super schyssta overshirten/skjortan från Ralph lauren. Skjortan är i storlek Medium och är i toppskick! Detta plagg är oerhört ovanlig då kollektionen denim & supply inte säljs längre! Vid fler frågor är det bara att höra av er.
Mörkblå Ralph Lauren skjorta - En snygg polo skjorta som passar till alla tillställningar! Klassisk mörkblå som funkar till allt oavsett årstid eller tillfälle. Skjortan är i slim-fit modell.  Storlek👔: M Nypris💰: ca 1399 kr
Moncler piké - En fin Moncler piké i storlek S, den är i rätt bra skick och är bara använd ca 4 gånger. Nypris: ca 3500kr. Hör av dig vid behov av fler bilder!
Blårandig skjorta från Zara - En snygg blårandig skjorta från Zara med korta ärmar och fickor. Skjortan har krage och knappar framtill. HELT OANVÄND MED PRISLAPP KVAR.
Burberry Skjorta - Följare får 100kr rabbat på originalpriset! Skjortan från Burberry är i storlek M. Den är i ny skick och supersnygg. Nypris ca 4000kr! Glöm inte att följa🌊🍾
Sällsynt hollister tröja - Snygg blårutig skjorttröja från Hollister med huva och knappar framtill. Tröjan har två bröstfickor med lock och vita knappar. Materialet är mjukt och bekvämt, perfekt för en avslappnad stil.