Alla kategorier > Skjortor
Skjorta med jätte coolt tryck.
Skjorta med jätte coolt tryck. - 89 Skjorta med jätte coolt tryck. - 90 Skjorta med jätte coolt tryck. - 91

Skjorta med jätte coolt tryck.

Storlek: M
Kategori: Skjortor
Färg: Flerfärgad

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skjortan är i storlek M och är köpt på Humana dvs är den begagnad, ingen aning vilket år den gjordes men skulle gissa på 90-talet någon gång.

Lela1979
Lela1979
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skjorta med tryck - Skjorta med tryck köpt i Thailand. Köpt för ungefär 50 svenska kr. Använd enstaka gång i Thailand.
Randig skjorta med tryck - Säljer en randig skjorta med bruna ränder och ett stort tryck med texten 'lätt' på framsidan. Skjortan har långa ärmar och en klassisk krage. Perfekt för en avslappnad stil.
Skjorta tryck mytologi  - En skjorta med trekvartsärmar och tvådelat tryck. Tunn och skön! Oanvänd
JÄTTE FIN SKJORTA  - Hej, säljer en fin rutig skjorta! 🩶
Vit och orange skjorta med Smiley World-tryck - Cool vit skjorta med orange batikmönster och stort Smiley World-tryck på ryggen. Skjortan har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för en avslappnad stil med en touch av färg och humor.
Skjorta med tryck på - Randig skjorta med Musse pigg tryck på, välbehållen
Skjorta  - Rutig skjorta
Andra annonser från Skjortor
Visa alla
Ralph Lauren skjorta  - Grå rutig skjorta frånralph Lauren, storlek S men sitter som xs eller mindre, super liten för mig som är 180, längd från sidan av kragen och neråt: 62 cm och bredd precis under armarnas start: 47 cm, skriv vid frågo!
Ralph Lauren skjorta - Snygg rosa Ralph Lauren skjorta | Kanon skick | Modellen på bilden är 182 och väger 70 kg | P033
Ralph Lauren skjorta - Snygg blå- och vitrandig skjorta från Ralph Lauren i slim fit. Inga defekter eller liknande, använt några gånger och håller ett väldigt bra skick. Storlek S!
Ralph lauren skjorta - Fet ralphskjorta i storlek M men sitter mer som S. Bra skick!
Ralph Lauren N.Y.C skjorta - Vit skjorta från Polo Ralph Lauren med tryck på bröstet där det står N.Y.C. och POLO. Skjortan har klassisk krage, långa ärmar och knäppning framtill. Perfekt för dig som gillar en clean och sportig stil.
Blårandig skjorta från Zara - En snygg blårandig skjorta från Zara med korta ärmar och fickor. Skjortan har krage och knappar framtill. HELT OANVÄND MED PRISLAPP KVAR.
shirt for sale size L/Xl - Säljer en blåvit randig skjorta med korta ärmar, bröstfickor och broderade detaljer på framsidan. Skjortan har klassisk krage, knappar framtill och en avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar sportig och casual stil.
Superfin babydoll rutig piké - Så snygg svart och vit trekvarts tröja med fin brodyr och fickor. Detaljerna på denna tröja är så fina och modellen på tröjan är jättesnygg.