Alla kategorier / Mode / Kläder / Skjortor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Linneskjorta - Den är nästintill ny. Är lite oversized men passar perfekt till ett par jeans eller till stranden
Linneskjorta - Hej! Säljer denna linneskjorta från savvy citizen, svenskt mörke från Stockholm (grym kvalitet). Den ör i superfint skick 9/10. Säljer den för att den har blivit för liten för mig😊
Linneskjorta  - Skjorta av Linne/bommul från Zara, skriv för frågor!
Linneskjorta - En supertjusig linneskjorta som tyvärr har blivit för liten för mig. Den är i färgen ljusblå och passar perfekt för sommaren som är runt hörnet. Storlek 14-16(se bild 4) men passar folk som är runt 170-175! Modellen på bilden är 182 cm lång. Mycket sparsamt använd! Priset är ej hugget i sten. Kom med frågor och funderingar💭
Linne Skjorta - 100% Linné skjorta från these glory days. Skjortan är storlek small och är i väldigt gott skick.
Uniqlo Linneskjorta - Tja! Säljer nu min ljusblåa Uniqlo Linneskjorta som är i storlek XS men som passar som S 🙌🏼Skjortan sitter perfekt på dig som är 170-180cm 🤩Plagget är i grymt skick! Mitt pris är inte fast, nypris ligger på runt 700kr. Om du har några eventuella frågor eller funderingar är det bara att skriva ett meddelande
Linneskjorta från Dressman - Blå linneskjorta från Dressman, perfekt nu på sommaren! Storlek: S. Hör gärna av er vid minsta fundering:)
Linneskjorta  - Blå randig linneskjorta från uniqlo. Den är o xs men passade mig som brukade ha s förut. Den är i super bra skick. Kostade mig 600, säljer för endast 300!!
Linneskjorta
Linneskjorta  - 89

Linneskjorta

Storlek: S
Kategori: Skjortor
Märke:
Färg: Blå

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå/vit randig linneskjorta som nästan aldrig kommit till användning. Skick 10/10 och perfekt inför sommaren 🌟

Leo
Leo
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stickad tröja  - Snygg stickad tröja i storlek M/L. Jätte fint skick ⭐️Nypris ca 700 ~ märke : Minimum
Overshirt - Skick 10/10 inga defekter alls ~ storlek 40 vilket motsvarar M. jätte skön nu inför kommande vår ☀️
Ralph lauren cardigan - Riktigt snygg cardigan från Ralph lauren i storlek S. Passar 170-180 ungefär. Förekommer defekter men inget som syns eller tänks på när man har den på sig.
Björn Borg fleece (ny med lappar) - Jättefin Björn Borg fleece. Storlek S men passar även M. Aldrig använd kommer som sagt med alla lappar, riktigt sjyst inför kallare vårdagar 🌝Nypris ~ ca 1000kr
Omega x Swatch MoonSwatch Mission to Mercury - 🪐 Omega x Swatch – Mission to Mercury Stig in i framtiden med en ikonisk tidmätare som förenar Omega’s elegans med Swatchs kreativitet. Denna klocka är en del av den exklusiva MoonSwatch-kollektionen, inspirerad av planeten Merkurius – mystisk, metallisk och full av karaktär. Klockan är i mycket gott skick!
Liknande annonser
Visa alla