Alla kategorier > Skor
Svarta klackar
Svarta klackar - 89 Svarta klackar - 90

Svarta klackar

Storlek: 40
Kategori: Skor

100 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Svarta velvet klackskor i storlek 40

Alma
Alma
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta klackar  - Säljer mina svarta oanvända klackar då de är för stora för mig. Materialet är mocka liknande💕
Svarta sandaler med klack  - Säljer ett par svarta sandaler från med smala remmar och fyrkantig tå. Skorna har en medelhög klack och öppen tå, perfekta för varma dagar. Stilren design som passar till många outfits.😍nyskick!
svarta klackar från NLY !!  - Säljer mina favo klackar pga för stora för mig😭✨ Svarta bekväma klackar med en tjockklack, 10 cm hög klack ungefär, från NLY shoes. Haft en en gång, strl 40.  Stabila klackar🤝✨
Svarta klackar - Svarta kläder-klackar med guldspännen. Sköna och najs att gå i. Nästan oanvända.  Möts upp i Stockholm🦭
Svarta boots med spännen och klack - Säljer ett par svarta boots med hög klack och två breda spännen i silver. Skorna har rund tå och är tillverkade i ett material som ser ut som skinn. Perfekta för dig som vill ha en edgy stil.
Svarta höga stövlar med klack - Snygga svarta stövlar i skinn med spetsig tå och smal klack. Stövlarna är knähöga och har en stilren, minimalistisk design som passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet är slätt och ger en lyxig känsla.
Svarta mockastövlar med klack - Snygga svarta stövlar i mocka med spetsig tå och hög klack. Stövlarna har dragkedja på sidan för enkel påtagning och en elegant, smal siluett. Perfekta för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!
Isabel Marant vita sneakers med kardborre - Säljer ett par vita sneakers från Isabel Marant med chunky design och flera kardborreband. Skorna har en mix av mocka och läder, samt en beige gummisula. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha något unikt till din outfit.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 41, box och dustbags fås med, skickar samma dag!