Alla kategorier > Skor
Skor!
Skor! - 89 Skor! - 90

Skor!

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Svarta

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skitsnygga skor men dom tyvärr inte kommer till användning, passar till allt! Nypris 999 på plick❤️ priset går att diskutera:) skitsnygga

Olivia 💪
Olivia 💪
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skor! - Supersnygga skor nu till sommarn, säljes då dom inte passade mig
Skor - Jätte fina skor från NUDE of Scandinavia i strl 38. Användts sparsamt men passar inte min fot, därav vill jag sälja!
Skor - Ett par gulliga loafers med band som går att byta ut till finare!✨ Knappt använd. Köpt via secondhand. Lite kletiga, men går att få bort om man tvättar dem!
Skor - Helt nya boots
Skor  - As snygga svart skor med guld detaljer. Köpte för 1600kr och har använt ksk 10 gånger och jag är väldigt försiktig med nian skor så de är inte alls speciellt slitna.
SKOR - Fina svarta klackskor, perfekt till tex bal!!
Skor med platå - Så söta skor köpt på plick! Jag har använt den en gång❤️Den har några märken på innersidan på båda skorna som syns på bilderna. Annars är dem i bra skick!
Skor - Säljer dessa skor pga jag har inte använt dem på länge i färg svart, Strl:38
Andra annonser från Skor
Visa alla
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!
Isabel marant liknande Kilklackar/ mockasneakers med wedgeklack - Snygga skor som liknar Isabel marant eller casadei supercoola till våren💙💙💙
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.
Adidas Samba vita och rosa sneakers - Söljer dessa skor då de inte kommit till användning en ända gång. Köpte dem här på Plick i ny skick🥰
Isabel marant skor  - Ett par stilrena Isabel marants i storlek 38, använda fåtal gånger utan defekter. Väldigt fräscha skor och passar bra nu till det kalla vädret. Skriv vid intresse!😇
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm