Alla kategorier > Mode > Skor
Svarta glittriga ballerinaskor
Svarta glittriga ballerinaskor - 0 Svarta glittriga ballerinaskor - 1 Svarta glittriga ballerinaskor - 2

Svarta glittriga ballerinaskor

Storlek: 35/36
Kategori: Skor
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

25 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer ett par svarta ballerinaskor med glittriga detaljer och fyrkantig tå. Skorna har en låg profil och är täckta av små, skimrande stenar som reflekterar i olika färger. Perfekta för dig som vill sticka ut med en snygg och trendig look.

Nellie Jonsson
Nellie Jonsson
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta glittriga ballerinaskor 36 - Snygga svarta ballerinaskor från din sko med glittriga detaljer på ovansidan. Storlek 36, jättefina för att liva upp en outfit💞Skorna har en rund tå och en bekväm sula.
Nya snygga svart glittrade ballerinaskor  - Nya aldrig använda svart glittrande ballerinaskor.
Glittriga ballerinaskor Michael Kors - Snygga ballerinaskor från Michael Kors i svart och guld med glittrigt leopardmönster. Rund tå, platt sula och svarta band med rosett och guldfärgade MK-detaljer vid ankeln. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med coola detaljer och lyxig vibe.
Svarta ballerinaskor med glittriga detaljer - Snygga svarta ballerinaskor med spetsig tå och glittriga pärldetaljer i silver och guld. Skorna har ett nätliknande mönster och platt sula, vilket ger en cool och elegant vibe. Perfekta för dig som gillar att sticka ut med dina skor.
Svarta ballerinaskor - Super söta ballerina skor från Kappahl, använda en gång och kan tyvärr inte ha för att dom inte riktgt passar mig. Storlek 35
Svarta ballerinaskor  - Snygga svarta ballerinaskor med en liten rosett på ovansidan. Perfekta för en stilren look och bekväma att bära hela dagen.
Svarta snygga ballerinaskor  - Stilrena svarta ballerinaskor från Graceland🤩🤩
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med bred rosa rem över vristen dekorerad med ikoniska nitar. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa.
Inuikki skor  - Sjukt snygga inuikki skor, dem är använda därav priset men dem är fortfarande i väldigt bra skick. Box medkommer ❣️❣️nypris 2600kr
Louboutin skor - Storlek 45, använd 3 gånger, inga defekter, med följer äkthetbevis, signerade papper av Louboutin
Svarta sneakers från Lanvin - Snygga och klassiska lanvin sneakers. Skorna är k str uk 7 sitter som eu 42. Skorna är i gott skick och sulkräm har används för att fräsha till de lite tveka. Tveka inte på att kontakta mig vid minsta fundering. Dustbags fås med.
Maison margiela gats vita - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!