Alla kategorier > Skor
Glitter klackar
Glitter klackar  - 89 Glitter klackar  - 90 Glitter klackar  - 91

Glitter klackar

Storlek: 39/40
Kategori: Skor
Färg: Silvriga

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Silvriga glitter klackar

Ela
Ela
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Glitter klackar  - Glittriga klackar använt en gång
Glitter klackar - Superfina klackar som är använda en gång på bal, glitter remsor runt fotleden med genomskin klack
Glitter / strass klack - Glitter i strass klackskor. Perfekta till balen eller studenten 🪩
Glitter mules klackar - Glitter slip in klackar från hm. Superskön passform och klackhöjd. Använda 1 gång för ett event.   Passar storlek 40-41.
Zara klackar stilett glitter silver   - Sååå snygga klackar från ZARA  Använda en gång så det finns lite slitningar under såklart men annars är dem infinit skick Du kommer absolut att synas i dessa snyggingar  Storlek 38
Svarta glitter klackar - Säljer dessa klackar från shein som ej kommer till någon användning mer🥰
Helt nya svarta glitter klackar  - Helt nya skimriga/glittriga klackar.  Ej använda som ni ser på bilen.
Glitter guld klackar - Säljer ett par guldiga klackar med smala remmar och glittriga detaljer. Säljer eftersom jag köpt fel storlek och kunde ej lämna tillbaka. Skorna är helt nya alldrig använda och kommer i orginal förpackningen!💛💛 Ordinarie pris 899(:
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Snygga vita MM sneakers - Snygga vita sneakers, storlek 43, aldrig använda, kommer ej med box, skriv vid frågor!
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.