Alla kategorier > Mode > Skor
KLACKSKOR HM
KLACKSKOR HM - 89 KLACKSKOR HM - 90 KLACKSKOR HM - 91

KLACKSKOR HM

Storlek: 42
Kategori: Skor
Märke: H&M

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfina klackskor med smala band från hm. Aldrig använda.

Erika Lännström
Erika Lännström
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klackskor från HM - Helt nya klackskor från HM i st 38. Endast provade. De är mockaimitation. Bekväma. Ny pris 349. Mitt pris 200. Köparen står för frakten
Hm klack skor - Sommar klack skor från Hm. Använd ett par gånger. Väldigt bekväma och enkla att gå i.
Svarta klackskorna HM  - Höstliga, svarta klackskor från HM. Aldrig använda.
Klackskor hm - Skitsnygga bottega liknande klackar från hm i strl 37.   Säljer enbart för att jag inte fått tillfälle att använda de! Endast använd en gång
Klackskor  - Använt bara ett par gånger och i mycket bra skick.
Klackskor - Säljer dessa klackskor från HM som jag tyvärr inte kan gå i eftersom jag inte kan gå i klackskor lämgre, olyckligtvis. Men hoppas att någon annan kan använda dom istället! Priset kan diskuteras vid snabb affär.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Inuikki skor  - Sjukt snygga inuikki skor, dem är använda därav priset men dem är fortfarande i väldigt bra skick. Box medkommer ❣️❣️nypris 2600kr
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Maison margiela gats  - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Philippe model skor  - Helt nya med allt og
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️