Alla kategorier > Skor
Yeezy boost 350 beluga 2.0
Yeezy boost 350 beluga 2.0 - 89 Yeezy boost 350 beluga 2.0 - 90 Yeezy boost 350 beluga 2.0 - 91

Yeezy boost 350 beluga 2.0

Storlek: 43
Kategori: Skor
Märke: Adidas
Färg: Gråa

1400 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Hej Säljer dessa yeezy då dom har blivit för små och kommer inte till användning. Tagit väll hand om dom med sparsamhet storlek: US 9, Kvitto finns👍 motsvarande 43 i eu. Hör av er för funderingar eller bilder😊

Olle Juhler
Olle Juhler
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Adidas Yeezy Boost 350 Beluga 2.0 - Säljer ett par Adidas Yeezy Boost 350 V2 i grått med mönstrad ovandel och texten 'SPLY-350' i orange. Skorna har en ribbad sula och snörning för en bekväm passform.
Adidas Yeezy Boost 350 V2 Beluga - Säljer ett par Adidas Yeezy Boost 350 V2 Beluga med grå och orange färg. Skorna har stickad ovandel i syntet, snörning och den klassiska SPLY-350-texten på sidan. Mönstrad sula i beige och rund tå för en clean look.
Adidas Yeezy Boost 350 V2 Beluga - Säljer ett par Adidas Yeezy Boost 350 V2 Beluga. Nästan aldrig använda och säljer dom då dom ej passar. Kom gärna med prisförslag.
Yeezy Boost 350 V2 ”Beluga 2.0” - Yeezy 350 Beluga 2.0 i storlek 42 2/3 (US 9). Använda ute 1 gång så är så gott som nya (se sulor). Fabriksdefekt på ena innersulan där det inte är något tryck. Orderbekräftelse från Adidas kan skickas digitalt vid förfrågan.
Adidas Yeezy Boost 350 V2 Beluga - Säljer ett par Adidas Yeezy Boost 350 V2 Beluga med grå och orange Primeknit-överdel, ikonisk SPLY-350 text på sidan och ribbad sula. Skorna har snörning och en riktigt skön, chunky vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med streetstyle.
Yeezy boost 350 V2 TRFRM - Säljer mina äkta yeezy boost 350 trfrm  Skick: 8/10 sluan är ganska smutsig annars nyskick och riktig sköna på fötterna  Nypris: 5000kr  Kvitto+box finns Var inte rädd för att ställa frågor  (Pris kan diskuteras, öppen för byten)
Andra annonser från Skor
Visa alla
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.
Isabel Marant vita sneakers med kardborre - Säljer ett par vita sneakers från Isabel Marant med chunky design och flera kardborreband. Skorna har en mix av mocka och läder, samt en beige gummisula. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha något unikt till din outfit.