Alla kategorier > Skor
Glittriga stilettklackar
Glittriga stilettklackar  - 89 Glittriga stilettklackar  - 90 Glittriga stilettklackar  - 91

Glittriga stilettklackar

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Guldfärgade

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Guld-glittriga stilettklackar med öppen tå, i storlek 37/38🌟 Dessa är i god kvalitet. Knappt använda. De har mest stått på hyllan utan användning. Skriv om mer information🌟

EEM
EEM
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Stilettklackar  - Riktigt snygga festklackar från Nelly.  Är i bra skick.
Stilettklackar - Riktigt snygga festklackar från Nelly.  Är i bra skick.
Guld glittriga klackskor  - Glittriga Guld klackskor.  Högklack, endast testade. Storlek 38
Guld glittriga klackskor - Glittriga Guld klackskor.  Högklack, endast testade. Storlek 38
Glittriga sneakers med snörning - Snygga sneakers i guld med glittrig yta och vita snören. Skorna har en klassisk design med vit tå och sula, perfekt för att ge en extra touch till din outfit.
Glittriga sneakers från Next - Snygga sneakers i glittrigt guld och brunt från Next i storlek 38,5. Slutsålda på zalando. Skorna har en stjärndetalj på sidan och vita snören. Skorna har endast andvänts en gång!!
Stilettklack  - Använts högst 2-3 gånger och i mycket bra skick. Klacken är 11 cm. Köpare står för frakten ❤️
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm