Alla kategorier > Skor
Converse
Converse  - 89 Converse  - 90

Converse

Storlek: 34
Kategori: Skor
Märke: Converse

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Har använt den lite men absolut inga skador köparen står för frakten

Baragudvet
Baragudvet
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Converse - Säljer dessa låga blåa Converse då de inte kommer till användning. Några små täcken på användning som inte påverkar själva skon 💕
Converse  - Blå Converse som på insidan är lite slitna bak i hälen💖 Köpta här på Plick men för små så säljer därför vidare. Inte orginal snörena, skriv gärna för fler bilder och kan tänka mig gå ner i pris vid snabb affär!💞
Converse  - Blommiga blå Converse i mycket fint skick och knappt använda☺️
Blåa Converse  - Dessa kommer inte till användning längre då det är för små, är ganska slita och det är bara att fråga om fler bilder💞
Converse  - Kan inte använda längre är försmå för fint present till någon som har storlek 35
Blåa Converse - Ett par blåa Converse i fint skick. Kom privat för fler bilder. Pris kan diskuteras.
Blå converse  - Blå låga converse i storlek 35. Duktigt använda men bra skick ändå :)  Hela överallt och superfina
Blå converse - Blå converse i väldigt bra skick, endast använda ett fåtal gånger
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!