Alla kategorier > Mode > Skor
Converse blå
Converse blå - 89 Converse blå - 90 Converse blå - 91

Converse blå

Storlek: 43 1/4
Kategori: Skor
Märke: Converse
Färg: Blå

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knappt använd

Didrik Söderström
Didrik Söderström
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå Converse Chuck  - Converse Chuck Taylor All Star 70 high tops i marinblå canvas. Sparsamt använda!
Blå converse - Blå converse i väldigt bra skick, endast använda ett fåtal gånger
 Blå Converse  - Jätte fina blå converse använt ca 5 gånger. Lånade bilder från förra säljaren ❤️
Blå converse  - Blå låga converse i storlek 35. Duktigt använda men bra skick ändå :)  Hela överallt och superfina
Blå converse  - Skriv om du har frågor eller vill ha fler bilder! Köparen står för frakt. Kan även mötas i Stockholm
Blå converse  - Säljer mina fina blå/turkosa converse!! De är i storlek 36 men vanligtvis bär jag storlek 37 i skor. Nypris ca 800kr. De är använda men i fint skick.
Blå sneakers från Converse - Converse Run Star Legacy CX Seasonal Color Unisex Mavi Sneaker, använd fåtal gånger
Andra annonser från Skor
Visa alla
Vita sneakers från Philippe Model - Snygga vita sneakers från Philippe Model med en stilren design. Skorna har snörning och en diskret logga på sidan. Riktigt sköna stilrena och bra inför vintern. Lite slitage på hälarna. Fråga efter bild vid köp! Om ni vill!
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Svarta med logoklack finns olika storlekar  - Säljer ett par svarta pumps i lack med öppen tå och ikonisk guld YSL-logga som klack. Skorna har en elegant, spetsig form och tunna remmar över foten. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig design.
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Hermes Skor - Tja! Säljer nu mina oerhört snygga Hermes sneakers. Mycket fina och populära sneakers som passar de flesta outfits. Alla tillbehör medföljer vid köp. Skriv privat vid minsta lilla fundering!
Valentino opens med taggar - Snygga vita sneakers från Valentino Garavani med svart band och nitar över vristen. Skorna har en klassisk rund tå och platt sula. Tillverkade i skinn för en lyxig känsla och stilren look. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiva detaljer.