Alla kategorier > Skor
Converse
Converse  - 89 Converse  - 90 Converse  - 91

Converse

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Converse

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vinröda Converse med tunn sula. Väldigt bekväma i storlek 38.

Tuva
Tuva
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Converse - Fina röda converse som är i storlek 35 men passar mig som har 36/37. De är i bra skick men de syns lite att de är andvända
Converse - Snygga
Converse skor - Jag har bestämt mig för att sälja mina converse för de är på gränsen för att bli för små för mig. De är i storlek 35 men de passar mig som har 36/37. Och vill se hur mycket jag kan får för de. De är dock inte äkta men de ser exakt ut som äkta.
låga burgundy converse - använda en gång väldigt kort, ingen box
Röda converse  - Röda all stars converse. storlek 37,5.  Helt oanvänd.
Converse skor - Lite använda men inte mycket alls, har haft dom liggandes i några år men de är i bra skick. Priset kan möjligtvis ändras.
Läder converse  - Sko snörena är lite smutsiga men det går att byta ut🙌 skorna är använda men det syns inte💕 Pris kan diskuteras 🙌 Dom kostar ny 630kr
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm