Alla kategorier > Mode > Skor
Röda Converse storlek 39
Röda Converse storlek 39 - 89 Röda Converse storlek 39 - 90

Röda Converse storlek 39

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Converse

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer då jag är i nöd av pengar ❤️de har inga defekter. Har haft dem i några månader

Janbrln
Janbrln
(14)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röda Converse storlek 39 - Jättefina röda Converse, bara använda ett fåtal gånger💓
Converse röda storlek 37 - Röda och höga Converse i jättebra skick! Säljer då de tyvärr var för små för mig. Köpta här på Plick! Skriv för fler bilder!
Röda converce storlek 39 - Röda converce, har använt dem tidigare.
Röda converse  - Säljer röda converse i storlek 37,5
Röda Converse sneakers, storlek 38 - Säljer ett par klassiska röda Converse sneakers med vit tå och vita snören. Skorna har rund tå, platt sula och är tillverkade i slitstark bomullstextil. Perfekt för dig som gillar retrostil och vill ha ett par ikoniska sneakers i garderoben.
Röda converse - Säljer mina äkta converse då dem inte kommer till användning längre, dem är använda ett fåtal gånger men inga hål eller sömmar som har gått upp💞
Röda Converse - Snygga röda sneakers med svarta sulor och snörning. Skorna har röda sömmar och en unik vit och röd broderad detalj på sidan. Perfekta för en cool och avslappnad stil.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Inuikki skor  - Sjukt snygga inuikki skor, dem är använda därav priset men dem är fortfarande i väldigt bra skick. Box medkommer ❣️❣️nypris 2600kr
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med bred rosa rem över vristen dekorerad med ikoniska nitar. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 45, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Maison Margiela vita sneakers - Stilrena vita sneakers från Maison Margiela med klassisk design och beige snörning. Skorna har ovandel i skinn och mocka med detaljer i ljusgrått samt en brun gummisula. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och tidlös stil.