Alla kategorier > Mode > Skor
Depeche klackar
Depeche klackar - 89 Depeche klackar - 90 Depeche klackar - 91

Depeche klackar

Storlek: 39
Kategori: Skor

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvända låga klackar i stl 39. Från Nilson. Säljer för dom va små i storleken. Har 39 vanligtvis men har lite bredare fötter så passar inte mig.

Hanna Samuelsson
Hanna Samuelsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta boots med klack från Depeche - Chunky svarta boots från Depeche i skinn med grov sula och hög klack. Dragkedja på sidan för enkel påtagning, edgy look. Perfekta för dig som vill ha en statement-sko med attityd och höjd.
Svarta sammet boots från Depeche - Snygga svarta boots i sammet från Depeche med lackdetaljer och guldfärgade knappar vid skaftet. Skorna har låg klack, rund tå och elastiska partier på sidorna för enkel påtagning. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.
Svarta sandaler med klack från Depeche - Snygga svarta sandaler från Depeche med bred klack och öppen tå. Skorna har en rund silverfärgad spänne vid ankeln och är tillverkade i mocka för en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga skor med lite höjd.
Svarta klackskor från Depeche - Svarta klackskor från Depeche med bred klack och öppen tå. Skorna har en enkel rem över tårna och justerbart spänne runt ankeln. Tillverkade i mocka💞jag har bara använt skorna en gång så de är lite slitna💗
Svarta boots från Depeche - Svarta boots med knyten och dragkedja i storlek 37, knappt använda då de inte passade mig som har storlek 37,5-38.
Depeche skor - Otrolig sköna Depeche skor, storlek 39
Andra annonser från Skor
Visa alla
Maison margiela gats - Säljer dessa feta mörkblåa gats, skick 9/10 använda fåtal gånger. Hör av er vid frågor✌️ priset kan diskuteras vid snabb affär
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Grå Philippe Model sneakers i mocka och skinn - Snygga sneakers från Philippe Model i grått med vita snören. Skorna har en mix av mocka och skinn, klassisk låg profil och rund tå. Sulan är vit med svart rand och de har märkets logga på sidan. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers.
Lanvin - Tjo, ja säljer marinblå Lanvins i size 41/42 (uk6) - skicket är 8/10 - köpta på NK för 5000kr, säljs för =2099kr - ingår dustbag och box - STEAL
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med en glittrig guldstjärna på sidan och silverfärgad häl. Skon har snörning, beige sula och detaljer i mocka vid tån och hälen. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look.
Maison Margiela gats - Säljer dessa i storlek 43, skickar samma dag! Hör av dig vid frågor eller funderingar🙌🏼
Valentino Rockrunners - Valentino rockrunners i storlek 38,5 men passar 39. Box ingår! skriv gärna vid frågor eller funderingar🫡
adidas Samba Wales Bonner Navy Croc - Unika fräsha Wales Bonner adidas skor.