Alla kategorier > Skor
 Dr. Martens 8053
 Dr. Martens 8053 - 0  Dr. Martens 8053 - 1  Dr. Martens 8053 - 2  Dr. Martens 8053 - 3

Dr. Martens 8053

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Dr. Martens
Färg: Svarta
Skick: Bra skick

1500 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Klassiska svarta Dr. Martens med kraftig platåsula och ikoniska gula sömmar. Skorna har rund tå, snörning och är tillverkade i skinn. Perfekta för dig som vill ha en edgy och tidlös look med extra höjd. Litet märke på höger sko, inget som syns.

Saga Modig
Saga Modig
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dr. Martens 8053 - Svarta Dr. Martens modell 8053. Höger sko har en liten defekt men inget som syns! Storlek 39, skulle säga sann i storlek. BENVÄRMARE går även att köpa, 100kr för dessa ☺️
Dr. Martens 8053 Mocka strlk 43 - Ett fint par Dr. Martens 8053 i mocka. Välskötta och i bra skick, nypris 2100. Går knappt att få tag på då de inte är i produktion längre. Storlek 43 true to size, originalsnören samt låda medföljer. Pris ej hugget i sten, kom privat för frågor :)
Dr. Martens  - Dr. Martens skor i storlek 39 passar även 40. Använda fåtal gånger ord pris runt 2000
Dr martens - Superfina boots från dr martens! Jag köpte de för typ 3 år sen och har använt mycket, men det var längesen sedan sist nu! De är i bra skick 💓
Dr martens  - Nästan helt nya dr matrtens som är använda 3-4 gånger, säljer då jag köpte för liten storlek. Nypris 1700 kr säljer för 800 kr
Andra annonser från Skor
Visa alla
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Isabel marant skor  - säljer dessa isabel marant skor i strl 39. köpta här på plick för ca ett år sen. ganska slitna inuti men inget som syns utifrån. kom privat vid frågor!
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!
Isabel marant liknande Kilklackar/ mockasneakers med wedgeklack - Snygga skor som liknar Isabel marant eller casadei supercoola till våren💙💙💙
Zadig & Voltaire glittriga sneakers - Skor från Zadig & voltaire i mycket bra skick. Storlek 40. Slutsålda
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.
Isabel marant skor  - Ett par stilrena Isabel marants i storlek 38, använda fåtal gånger utan defekter. Väldigt fräscha skor och passar bra nu till det kalla vädret. Skriv vid intresse!😇
Adidas Samba vita och rosa sneakers - Söljer dessa skor då de inte kommit till användning en ända gång. Köpte dem här på Plick i ny skick🥰