Alla kategorier / Mode / Skor
GGDB Superstar sneakers med stjärndetalj
GGDB Superstar sneakers med stjärndetalj - 0 GGDB Superstar sneakers med stjärndetalj - 1 GGDB Superstar sneakers med stjärndetalj - 2 GGDB Superstar sneakers med stjärndetalj - 3

GGDB Superstar sneakers med stjärndetalj

Storlek: 44
Kategori: Skor
Märke: Golden Goose
Färg: Vita
Skick: Acceptabelt skick

600 SEK

Frakt från 54 SEK
Beskrivning

Snygga GGDB Superstar sneakers i vitt skinn med beige mockadetaljer och ikonisk stjärna på sidan. Skorna har snörning, platt sula och svart yttersula. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig look.

EM Closet
EM Closet
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Pepe jeans  - Jeans från märket pepe jeans. Jeansen sitter relaxed och är i storleken 32/32. Grymt skick då jag knappt använt dom. Hör av dig om du har frågor.
Nudie jeans - Ljus blåa nudie jeans i storlek 32/32. Jeansen är slim fit och är väldigt bekväma, hör av dig om du har frågor. Priset är inte hugget i sten!
Kashmir tröja - Kashmir tröja från uniqlo i färgen grå. Köpt på sommar rean för 1000kr, kostar 1500kr vanligtvis. Storlek L men sitter som M, skriv om du har frågor!🤝
Replay jeans - Replay jeans i storleken 32/32, dom sitter relaxed och är i ett bra skick utom ett minimalt hål i vänster ficka men den ställer inte till med några problem. Hör av dig om du har frågor.
Massimo Dutti jacka - En riktig snygg o fräsch Massimo Dutti field jacka i navy som e riktigt snygg inför hösten. Den har en st inuti som går att ta av! Skick 9/10 Passar bra på längd mellan 177-185
Camouflagejacka från Valentino - Säljer en snygg camouflagejacka från Valentino. Jackan har en cool design med dragkedja och huva, perfekt för en avslappnad stil. Tillverkad i Italien med högkvalitativt material. Passar perfekt för dig som vill sticka ut med ett trendigt mönster.
Zadig Voltaire 100% kashmir kofta - Säljer en rikigt skön Zadig Voltaire kofta i 100% kashmir⭐️ NYPRIS = 5000kr🤝Storlek M passar M. Skick : 9/10! Hör gärna av er om ni har funderingar!🙌
Fodrad cardigan  - Säljer en grå/svart fodrade cardigan med huva. Den är i utmärkt skick inga skador eller liknande. Storlek L passar även M, modellen är ca 182 cm. Bilderna är lånade av förra ägaren. Endast testad av mig men passade tyvärr inte. Pris kan diskuteras
Burberry skor -   Ett par burberry skor, använda men fortf bra skick! Storlek 44. Hör av er vid frågor!
Burberry skor - Tvär feta Burberry skor i en ovanlig färg. Storlek 44 och är i ett väldigt schysst skick 8,5/10. Box medföljer och lite annat. Skriv om du har frågor.
Liknande annonser
Visa alla