Alla kategorier > Mode > Skor
Oliver Cabell vita sneakers med bruna detaljer
Oliver Cabell vita sneakers med bruna detaljer - 0 Oliver Cabell vita sneakers med bruna detaljer - 1 Oliver Cabell vita sneakers med bruna detaljer - 2 Oliver Cabell vita sneakers med bruna detaljer - 3 Oliver Cabell vita sneakers med bruna detaljer - 4 Oliver Cabell vita sneakers med bruna detaljer - 5

Oliver Cabell vita sneakers med bruna detaljer

Storlek: 43
Kategori: Skor
Färg: Beigea
Skick: Bra skick

1149 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Säljer ett par vita sneakers från Oliver Cabell med bruna detaljer runt vid framsidan av skon. Skorna har snörning, rund tå och är tillverkade i skinn. Klassisk låg modell som passar till det mesta.

Charlie
Charlie
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Oliver Cabell - Hej! Säljer nu mina skor för dem har blivit för små. Mycket fint skick. 8.5/10! Storlek 40! Innersulan är 26.5cm. Finns nån liten defekt på dem men annars mycket fina. (Kan skicka bild i pm) Har kvitto, box och dustbag som följer med. Kostar 2200 men frakten gick på 400 typ och tull på 1000 så betalde 3600 sammanlagd. Tänker mig 2400 men pris kan diskuteras. Är öppen för bud!!! Skriv vid frågor eller funderingar. Mvh: Wille
Oliver Cabell skor  - Snygga sneakers från Oliver Cabell i beige mocka med vit rund detalj på sidan och svart häl. Skorna har snörning, platt vit sula och rund tå. Perfekt för dig som gillar stilrena och moderna sneakers med en unik touch. Skick 8,9/10
Vita sneakers med ljusblå detalj från Oliver Cabell - Säljer ett par vita sneakers från Common Projects med ljusblå häl och klassisk siluett. Skorna har snörning och är tillverkade i skinn. Perfekta för dig som gillar stilrena och minimalistiska skor.
Beige sneakers från Oliver Cabell - Använda och lite slitna, med synliga veck och bruksspår (se bilder), men fortfarande i bra och fullt brukbart skick. Bekväma och stiliga sneakers som passar till det mesta. Storlek 42  Nypris ca 2000 kr. .
Beige sneakers från Oliver Cabell - Snygga beige sneakers från Oliver Cabell med vit sula och vit cirkeldetalj på sidan. Skorna har snörning, rund tå och svart hälparti med logga. Tillverkade i mocka och skinn för en clean och stilren look.
Vita  sneakers från Oliver Cabell - Säljer ett par stilrena beige sneakers från Oliver Cabell. Skorna har en klassisk design med snörning och är tillverkade i Italien. Perfekta för en avslappnad look.
Oliver Cabell 42,43 - Snygga sneakers i svart och rött med vita detaljer. Skorna har en klassisk rund tå och är utrustade med röda snören. Perfekta för en stilren look. Endast små skador med är enkel fixade med hjälp av t.ex skolim Nypris 2600 (inkl tull) Priset ej hugget i sten så buda på🙂
Oliver cabell  - Et par otroligt fina skor väldigt unika med sin diskreta färg !! Skorna har flera tydliga creasningar speciellt på högerskon och synligt slitage i materialet. På vänster häl är det lite nertrampat. Sulor finns tyvär inte. Annar ett par otroligt snygga skor!! Hör gärna av er för mer bilder eller frågor !!
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Inuikki skor  - Sjukt snygga inuikki skor, dem är använda därav priset men dem är fortfarande i väldigt bra skick. Box medkommer ❣️❣️nypris 2600kr
Philippe model skor  - Helt nya med allt og
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med bred rosa rem över vristen dekorerad med ikoniska nitar. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 44, box och dustbags fås med, skickar samma dag!