Alla kategorier > Skor
Heels
Heels - 89 Heels - 90

Heels

Storlek: 40
Kategori: Skor
Märke: Boohoo
Färg: Bruna

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag har haft den på mig en gång

Victoria Asante
Victoria Asante
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Heels - Helt nya storlek 37
Heels - Strl 39, heels, english style, LadDiesel
Heels  - Golden heels with stripes from boohoo.  Size:37  Worn only once
Helt oanvända heels - Legat i lådan länge :( gör dom glada på dina fötter
Bruna Heels - Supersnygga klackar som tyvärr är lite för små på mig. De är från scholl och därför bekväma klackar. Är osäker på storlek för står inte men tror 39. Klacken har lossnat men det är inget jag märkt av när jag använder skorna, men därav billigt pris.
Vintage kitten heels  - Italienska vintage läder kitten heels, så fina tyvärr lite små på mig
Klackskor, High Heels - Jättefina klackskor från Rizzo i äkta läder/ormskinn. Mörkbrun färg, skostorlek 38, made in Spain, 12cm klack. Tyvärr inte kommit till mycket användning därav säljs dom, annars jättefint skick!😍
Fendi kitten heels  - Mörkbruna läderklackar  Märke: Fendi (låda skickas med)  Strl: 38 (true to size)  Skick: välanvända, defekt finns på ena klacken (se bild 3). Samt att båda plastbitarna behöver bytas ut. Kan skicka mer ingående bilder om det önskas!
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.
Isabel marant skor  - Ett par stilrena Isabel marants i storlek 38, använda fåtal gånger utan defekter. Väldigt fräscha skor och passar bra nu till det kalla vädret. Skriv vid intresse!😇
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!