Alla kategorier > Skor
Klackar
Klackar - 89 Klackar - 90 Klackar - 91

Klackar

Storlek: 36
Kategori: Skor
Märke: H&M
Färg: Flerfärgade

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klackar storlek 36, helt i använda den H&M

Maliha Chowdhury
Maliha Chowdhury
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klackar  - Klackar från H&M i storlek 38. Endast använda någon enstaka gång då de är lite för små för mig.
Klackar - Översnygga klackar, endast prövade. Tyvärr passar inte storleken mig och glömde lämna tillbaka dem. Storlek 36 men de känns mer som 37
Klackar  - Hjälper min morsa med att sälja dessa klackskor då de inte kommer till användning. Aldrig använt, har inga defekter och är i nyskick!
Leopard klackar  - Leopard klackar i storlek 37, ser nya ut
Klackar - Mjuka och sköna aldrig använda! Storlek 37. Perfekta för alla tillfällen fest eller vardag eller jobb 😍🌟 klacken är cirka 7cm
Klackar - Klackar  Storlek 36 Bra skick!
Klackar blommiga - Helt oanvända klackskor från justfab. Endast provade. Strl 36
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 41, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️