Alla kategorier > Mode > Skor
Klackskor
Klackskor  - 89

Klackskor

Storlek: 36
Kategori: Skor
Märke: H&M
Färg: Gråa

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par oanvända klackskor från HM i storlek 26, säljes då jag ett kunde ha dom tyvärr. Finns i centrala Kramfors men kan också postas med då står köparen för frakten.

Belinda Andersson
Belinda Andersson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klackskor - Säljer mina fina klackar då dom aldrig kommit till användning ända gången de använts är när jag provat dom hemma dom är i storlek 36-37 passar båda skulle jag säga. Köpte dom för 400
Snygga klackskor - Superfina grå klackskor i storlek 40. Endast använda en gång så de är i toppenskick utan några defekter!⭐️Perfekta nu till sommaren☀️
Klackskor  - Använt bara ett par gånger och i mycket bra skick.
Klackskor grå - Klackskor från H&M med band som är flätat. 3 cm klack  Endast provade
Nya klackskor - Snygga nya klackskor, i smaragdgrön satin! Helt nya! I storlek 36!
Klackskor - Säljer dessa klackar som är perfekta för fest! Jätte sköna och har ett diskret resor band vid hälen så man slipper skavsår!
Klackskor - Ett par finskor med låg klack
Klackskor  - Super gulliga klackskor från H&M som endast är använda 1 gång!! Dom har en klack på 5cm så dom är lätta och sköna att gå i enligt mig. Kolla sista bilden för att de hur dom ser ut på🥰 säljer då dom inte kommer till användning av mig storlek 37
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Inuikki skor  - Sjukt snygga inuikki skor, dem är använda därav priset men dem är fortfarande i väldigt bra skick. Box medkommer ❣️❣️nypris 2600kr
Maison margiela gats vita - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino Rockrunner skor - Valentino Rockrunners i en riktigt fet och populär modell! Fint skick, inga tydliga defekter. Box och alla tillbehör medföljer. Kontakta mig för fler frågor och funderingar!
Saint Laurent skor - Hej, säljer nu dessa riktigt snygga Saint Laurent skor till ett riktigt bra pris. | Skorna är i använda som syns på bilderna men fortfarande i bra skick. | Storlek 39 1/2 men passar upp mot 41. | Hör av er vid frågor!🌟