Alla kategorier > Skor
Hm klackar
Hm klackar  - 89

Hm klackar

Storlek: 40/41
Kategori: Skor
Märke: H&M
Färg: Guldfärgade

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använda, ligger fortfarande ner packade, Kan skicka bilder vid förfrågningar.

vilda
vilda
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klackar från hm - Beiga (färgen på första bilden är mest rättvis) klackar från HM. Storlek 37. Endast använda en gång. Jättefina nu till sommaren🙌🏼💞
Hm klackar  - Säljer mina gamla klackar som bara är testade då ja inte tyckte om dom :)
Hm klackar - Fina klackar från hm. Har används 2 gånger. Fint skick.
Klackar från hm  - Säljer dessa klackskor från hm. Använda bara någon gång de är i bra skick och som nya. Storlek 37
Klackar - Superfina guldiga klackar ifrån HM används en gång fint skicks lite slitage längst fram annars super fina🤩😊
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Snygga vita MM sneakers - Snygga vita sneakers, storlek 43, aldrig använda, kommer ej med box, skriv vid frågor!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.