Alla kategorier > Skor
SKO MED PLATÅ
SKO MED PLATÅ - 89 SKO MED PLATÅ - 90 SKO MED PLATÅ - 91

SKO MED PLATÅ

Storlek: 38
Kategori: Skor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sko med högre sula. Supersnygga!! Lite nötta i hälen, annars i bra skick!!💘

Aprilia Lindal
Aprilia Lindal
(17)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skor med platå - Så söta skor köpt på plick! Jag har använt den en gång❤️Den har några märken på innersidan på båda skorna som syns på bilderna. Annars är dem i bra skick!
bershka platå skor - ascoola skor från bershka, sparsamt använda. strl 38, passar mig som har 38/39. lite dammiga men kommer tvätta av de innan jag skickar, jättebra skick i övrigt ♡
Platå skor  - Hög klack men platå - enkla att gå i för att vara så höga!  Perfekta som festklackar på höst / vinter då dom är ganska varma! Dammiga då dom stått i förråd. Något slitna här och där men putsar man upp dom blir dom superfina 👌🏽
Platå skor  - Oanvända
Platå skor  - Ett par platå boots. Storlek 37. Pris kan diskuteras💕
Läder platå skor - Skorna är i bra skick men har lite repor på tå delen.
Vans skor platå - Hej! Säljer mina vans då dom har blivit för små. Använda en gång, bra skick☺️
Platå sko. - Platå sko, använd 2 ggr. Hela och rena.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Maison margiela gats mörkblå - Ett par riktigt feta mörkblå gats i storlek 45, dustbags kommer med. Skickar alltid samma dag 🚚 ✅
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!