Alla kategorier > Skor
Jordan 1 low
Jordan 1 low - 89 Jordan 1 low - 90 Jordan 1 low - 91 Jordan 1 low - 92 Jordan 1 low - 93

Jordan 1 low

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Jordans
Färg: Svarta

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par Jordans som är för små för mig, väldigt bra skick och original lådan och snören följer med !

Noah Eriksson
Noah Eriksson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jordans 1 low - Säljer nu mina jordans 1 low då dem inte kommer till användning. I väldigt bra skick och dem är knappt använda! Hör av er för fler bilder Pris kan diskuteras!
Jordan 1 Low - Hej! Helt nya använda en gång de är inte cressade eller nåt, Skolådan gick sönder Lite på flyget hem :) Åter igen skitbra skick! 😌
Jordan 1 low - säljer nu mina jordan 1 low crimson då dom inte används, jättefina skor i nyskick. Skickas så fort som möjligt💕pris kan diskuteras (kartong medföljer om det önskas)
Jordan 1 Low - Skick 7/10 med Extra snören och med låda
Jordan 1 low - Jordan 1 low som är svarta och vita med blå detalj. De är i skick 8/10 och nypris ligger på ca 2,500kr. Hör av er vid fler bilder, hör även av vid fler frågor och pris kan diskuteras💓💓 Tryck ej på KÖP NU.
Jordan 1 Low  - Ett par jätte fina Jordan 1 Low red/black. Skick 7/10. Lite creasade men märks inte, passar perfekt inför våren och sommaren . Dm vid intresse och fler bilder. Följer tyvärr inte med någon låda då jag kastade den.
Jordans 1 low ’ panda’ - Säljer snygga jordans då de inte kommer till användning pågrund av inte min stil längre och beställde fel storlek på något sätt. Använda kankse 2-3 gånger, köpta på soleplus i somras för 2500kr. Pris går att diskuteras!
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.