Alla kategorier > Mode > Skor
Boots (svarta)
Boots (svarta) - 89 Boots (svarta) - 90 Boots (svarta) - 91

Boots (svarta)

Storlek: 39
Kategori: Skor
Färg: Svarta

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa coola Dr Martens inspirerade boots då de inte kommer till användning längre tyvärr! Fungerar till många väder och har en ball stil med den höga klacken! Stövlarna är använda men i gott skick utöver en liten slitning på insidan->Bild 3.

Clothesby.Vendz
Clothesby.Vendz
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta boots - Säljer mina svarta boots då dom inte kommer till användning så mycket. Använda ett par gånger, men bra kvalité trots att de har små repor på spetsen och några få på klacken. Inget synbart vid användning. Köpte för 900 men säljer för 500, priset kan förhandlas💕
Svarta boots  - Super fina boots nu till hösten! Inte använda, super fint skick💕 sköna att gå i, skön passform! Strl 39 men skulle kunna passa strl 40! Nypris 2000kr men säljer för 1200kr men pris kan diskuteras🫶🏽
Svarta boots - Helt sprillans nya oanvända svarta boots, säljs pågrund av fel storlek. De är rätt i storlek och väldigt bekväma.
Svarta boots från DinSko - Säljer ett par svarta boots från DinSko med grov sula och rund tå. Skorna är tillverkade i skinn och har mjukt, grått foder på insidan för extra värme. Dragkedja på sidan gör dem enkla att ta på och av. Perfekta för kalla dagar och har en stilren look. Jag använde dem bara en gång. De var leriga på grund av konstruktionen och det är därför det finns lite lera. De kan lätt rengöras med en våtservett. Jag rengör dem innan jag skickar dem.
Svarta boots - Ett par svarta boots med guld detaljer i storlek 39, använda men bra skick!💗
Svarta Boots - Ett par svarta boots från Vagabond i storlek 37 🖤andvända i bra skick! (nypris ca 2000kr)
Svarta boots  - Säljer ett par tjängor från Dr. Martens. Skorna är i bra skick och använda ett fåtal gånger. Skorna går att använda på både tjejer och killar.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Gucci ace svarta - Helt nya svarta Gucci ace. Allt på bilderna tillkommer! Inget äkthetsbevis finns! Storlek 43. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta agats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Arigato  - Arigato 360 laceless | Nypris 3000kr | Storlek 45
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med en glittrig guldstjärna på sidan och silverfärgad häl. Skon har snörning, beige sula och detaljer i mocka vid tån och hälen. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look.
Maison Margiela GAT - Ett mar Margiela skor som använts en dag. Skorna har inga defekter osv. Ni förstår nog varför priset är så lågt… Kontakta mig ifall ni har frågor😃
Maison Margiela - Säljer dessa i storlek 43, skickar samma dag! Hör av dig vid frågor eller funderingar🙌🏼
Vita Maison Margiela Gats - Säljer nu dessa vita Maison Margiela gats för 1100kr! Skriv om du har någon fundering om skorna.
Valentino flycrews  - Valentino flycrews i fint skick med låda och den passar strl 39/40 men är strl 38. Självklart Äkta😁