Alla kategorier > Mode > Skor
Klackskor
Klackskor - 89 Klackskor - 90

Klackskor

Storlek: 36-37
Kategori: Skor
Märke: H&M
Färg: Gråa

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina fina klackar då dom aldrig kommit till användning ända gången de använts är när jag provat dom hemma dom är i storlek 36-37 passar båda skulle jag säga. Köpte dom för 400

JT
JT
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Snygga klackskor - Superfina grå klackskor i storlek 40. Endast använda en gång så de är i toppenskick utan några defekter!⭐️Perfekta nu till sommaren☀️
Klackskor grå - Klackskor från H&M med band som är flätat. 3 cm klack  Endast provade
Klackskor  - Super gulliga klackskor från H&M som endast är använda 1 gång!! Dom har en klack på 5cm så dom är lätta och sköna att gå i enligt mig. Kolla sista bilden för att de hur dom ser ut på🥰 säljer då dom inte kommer till användning av mig storlek 37
Klackskor  - Nya
Klackskor  - Använt bara ett par gånger och i mycket bra skick.
Nya klackskor - Snygga nya klackskor, i smaragdgrön satin! Helt nya! I storlek 36!
Klackskor  - Säljer sånna snygga skor då den tvärr är för små för mig! De är en st 38 men skulle nog passa bättre på en 37-37,5. Dem viker sig jättefint när man har på sig de och är i mocka.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Inuikki skor  - Sjukt snygga inuikki skor, dem är använda därav priset men dem är fortfarande i väldigt bra skick. Box medkommer ❣️❣️nypris 2600kr
Vita sneakers från Philippe Model - Snygga vita sneakers från Philippe Model med en stilren design. Skorna har snörning och en diskret logga på sidan. Riktigt sköna stilrena och bra inför vintern. Lite slitage på hälarna. Fråga efter bild vid köp! Om ni vill!
Bruna sneakers med nitar från Louboutin - Unika bruna sneakers från Christian Louboutin med grå snörning och coola svarta nitar över tån. Skorna har klassisk röd sula och är tillverkade i mocka för en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil.
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino open navy  - Ett par riktigt feta valentinos i storlek 42, allt på bilderna fås med, skickar samma dag!