Alla kategorier > Mode > Skor
Acne boots storlek 39
Acne boots storlek 39 - 89 Acne boots storlek 39 - 90 Acne boots storlek 39 - 91

Acne boots storlek 39

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Acne
Färg: Svarta

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Acne boots i storlek 39, så jävla fina men tyvärr var dem försmå för mig jag har själv storlek 40. Köpa på tradera i väldigt bra skick.

Mimich
Mimich
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Acne boots - Säljer dessa boots från acne studios! Använda fåtal gånger, priset kan diskuteras💗
Acne boots - Svarta boots från acne i både skinn och mocka med fin detalj. Klack ca 4 cm. Har använts men kan putsats upp och klackas om för uppfräschning
Acne Boots - Acne boots worn a lot, black leather
Acne boots 39 - Ett par acne boots i storlek 39 i absolut nysick. Inget att anmärka på. Kan hämtas i Helsingborg eller skickas mot fraktkostnad. 1500:- nypris 3750:-
Acne boots  - Acne boots, svarta. Hög klack.
Acne boots - Acne boots i svart skinn i storlek 37 . I jättebra skick! Frankt ingår inte 🌸
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Inuikki skor  - Sjukt snygga inuikki skor, dem är använda därav priset men dem är fortfarande i väldigt bra skick. Box medkommer ❣️❣️nypris 2600kr
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Maison margiela gats  - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Philippe model skor  - Helt nya med allt og
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️