Alla kategorier > Mode > Skor
Klackskor
Klackskor - 89

Klackskor

Storlek: 37
Kategori: Skor
Färg: Flerfärgade

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klackskor använda nån enstaka gång storlek 37

Märta Jansson
Märta Jansson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klackskor  - Säljer mina fina klackskor från Lisa-w, blommig, Strl:38, använd en gång
Klackskor  - Fina klackskor från Mango, endast använda en gång
klackskor  - fina klackskor, klacken är ca 8cm. bara testade, säljer då dom inte passade. Priset kan sänkas
Klackskor - Super fina klackskor från Raid. Aldrig använda utomhus. Säljer pga att jag inte kunde returnera pga lilla repan på andra bilden.  Dem vrids runt fotleden som jag försöker visa på första bilden.  Skriv bara för fler bilder ♥️♥️
Leopard klackskor - Så snygga och unika klackskor med kilklack i bra skick.❤️❤️
Klackskor zara - Klackskor från zara storlek 37. Lädret på banden har lossnat lite men inget som syns när dom är på! Skorna är i fint skick annars och inte använda utomhus
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med bred rosa rem över vristen dekorerad med ikoniska nitar. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa.
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Maison margiela gats  - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Svarta wedge sneakers med kardborre - Snygga svarta sneakers med inbyggd kilklack och flera kardborreband. Skorna har en cool design med rund tå och platt sula i gummi. Tillverkade i mocka och syntetmaterial, perfekta för dig som vill ha både stil och edge.