Alla kategorier > Skor
Lila klackskor
Lila klackskor   - 89 Lila klackskor   - 90 Lila klackskor   - 91

Lila klackskor

Storlek: 37
Kategori: Skor
Färg: Lila

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fina pastell-lila mocka klackar i storlek 37. Lite lätt slitage på undersidan men annars i bra skick. Passar jättefint med jeans eller klänning på sommaren. Priset kan diskuteras.

rachelclinton
rachelclinton
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lila klackskor  - Ett par lila klackskor från SHEIN. I storlek 37. Aldrig använda. OBS: köparen står för frakten. (Annonsen finns ute på andra hemsidor.)
Lila glittriga klackskor från NA-KD - 8cm klack. Supersköna att gå i. Använda 1 gång på nyår
Klackskor lila - Lila klackskor med 10cm klack. Aldrig använda och köptes för 599kr, men lägger ut för 250, är öppen för prisförslag!
Lila klackskor - Coola nya lila skor. Storlek 36
Lila klackskor från bershka  - Lila klackskor från bershka, använda fåtal gånger.
Lila glittriga klackskor från Shein Helt ny! - Säljer ett par lila glittriga klackskor med öppen tå och spetsig framdel. Skorna har en unik metallklack med hög klackhöjd och en fyrkantig sula. Materialet är syntet med skimrande finish som ger extra wow-effekt. Perfekt för dig som gillar att sticka ut.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Maison margiela gats mörkblå - Ett par riktigt feta mörkblå gats i storlek 45, dustbags kommer med. Skickar alltid samma dag 🚚 ✅
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!