Alla kategorier > Mode > Skor
Platåklackar
Platåklackar - 89 Platåklackar - 90

Platåklackar

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: Mango
Färg: Bruna

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilrena klackar ifrån Mango, sparsamt använda.

Leticia Rakovic
Leticia Rakovic
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta platåklackar med remmar - Säljer ett par svarta klackskor med bred klack och platåsula. Skorna har öppen tå och smala remmar över foten samt runt vristen med spänne i guld. Perfekta för dig som vill ha höjd och stabilitet. Storlek 37
Svarta platåklackar  - Svarta platåklackar från märket Atmosphere, använda ett fåtal gånger och i bra skick förutom klacken på högra skon som har skrapats upp (se bild)
Svarta platåklackar från NA-KD - Snygga svarta platåklackar från NA-KD med öppen tå och bred klack. Skorna har justerbara remmar med silverspänne och är tillverkade i satinliknande material som ger en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med höga klackar och cool siluett.
 Platåklackar från Public Desire - Riktigt balla platåsandaler från Public Desire. De har en lackad glasig finish. Breda klacken påminner om naked wolfe. Perfekt för en utgång!
Svarta stövletter med platå och klack - Säljer ett par svarta stövletter med hög klack och platåsula. Skorna har ett reptilmönstrat material och dragkedja på sidan för enkel påtagning. De har rund tå och ger en edgy vibe till din outfit. 12 cm höga. Små i storleken
Svarta platåklackar med öppen tå från NLY shoes - Säljer ett par svarta platåklackar med öppen tå och hög klack. Skorna har en justerbar rem med spänne runt ankeln och är tillverkade i mocka. Perfekta för dig som vill ha extra höjd och stabilitet.
Rosa platåklackar med nitar från KOI - Säljer ett par unika rosa platåklackar från KOI. Ena korset vid innersidan av den högra skon håller på att lossna men det går att laga genom att limma.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Diemme skor  - Diemme skor i st 43, bra skick! Kartong, extra snören och dustbag kommer med.
Valentino open  - Valentina opens - Storlek: 42, men passar större - Mycket fint skick - Box ingår - Pris: 999kr - hör av dig vid funderingar 💫
Maison margiela gats grå - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Snygga maison margiela paint splater - Säljer ett par vita och grå sneakers med coola färgstänk. Skorna är dålig kvalitet. Säljer de biligt efteraom de nog inte är äkta. Pris kan diskuteras och hör av er om ni har några frågor😁
Maison Margiela GAT - Ett mar Margiela skor som använts en dag. Skorna har inga defekter osv. Ni förstår nog varför priset är så lågt… Kontakta mig ifall ni har frågor😃
Valentino open skor - Säljer ett par snygga Valentino skor sneakers i vitt skinn med beige detalj och ikoniska nitar på hälen. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Perfekta för dig som vill ha en clean men ändå lyxig look.
Svarta Dior B30 sneakers - Säljer ett par svarta Dior B30 sneakers med coola reflekterande detaljer och CD-logga på sidan. Skorna har mesh och syntetmaterial, snörning och en chunky sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med en lyxig och sportig vibe.
Mörkblå Maison Margiela Gats - Snygga mörkblå Maison Margiela Gats med vit snörning och kontrasterande brun gummisula. Ovandelen är i en mix av mocka och slätt läder, och insidan är ljus. Klassisk siluett som passar till många stilar.