Alla kategorier > Mode > Skor
Svarta klackskor med remmar
Svarta klackskor med remmar - 0 Svarta klackskor med remmar - 1 Svarta klackskor med remmar - 2

Svarta klackskor med remmar

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Mango
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

299 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Eleganta svarta klackskor från mango med smala remmar och en stilren design. Skorna har en fyrkantig tå och en justerbar ankelrem för bättre passform. Perfekta för en kväll ute eller en speciell tillställning. Helt nya och oanvända, kommer med prislapp och box.

CC
CC
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta klackskor med remmar - Snygga svarta klackskor i mocka med breda remmar och öppen tå. Perfekta för festliga tillfällen! De har en stabil klack och justerbara spännen för bästa passform.
Svarta klackskor med remmar - Snygga svarta klackskor med fyrkantig tå. Skorna har tunna remmar med nitar som ger en edgy vibe. Perfekta för dig som gillar minimalistisk men ändå cool.
Svarta klackskor med remmar - Eleganta svarta klackskor från Neno med remmar och öppen tå. Skorna har en stilren design med ett diskret mönster och justerbart spänne vid ankeln. Perfekta för en kväll ute eller en speciell tillställning.
Svarta klackskor med remmar - Snygga svarta klackskor med flera tunna remmar och en fyrkantig tå. Skorna har en hög klack och en krokodilpräglad yta som ger en lyxig känsla. Perfekta för en kväll ute eller en speciell tillställning. P.S skorna har bara blivit använda en gång.
Svarta klackskor med remmar - Snygga svarta klackskor från Nelly! De är i fejk-mocka med smala remmar och en elegant klack. Perfekta för festliga tillfällen. De har en justerbar rem runt ankeln för bättre passform. Skorna är i mycket bra skick, kan även skicka fler bilder om så önskas! 7 cm klack
Svarta klackskor med remmar - Säljer ett par eleganta svarta klackskor med flera tunna remmar som ger en stilren look. Skorna har en spetsig tå och en smal klack som ger en snygg siluett. Perfekta för festliga tillfällen eller en utekväll.
Svarta klackskor med remmar - Snygga svarta klackskor från Alley med remmar runt ankeln och öppen tå. Perfekta för en stilren look med en bekväm blockklack.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta agats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Gucci ace svarta - Helt nya svarta Gucci ace. Allt på bilderna tillkommer! Inget äkthetsbevis finns! Storlek 43. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Vita Maison Margiela Gats - Säljer nu dessa vita Maison Margiela gats för 1299kr! Skriv om du har någon fundering om skorna.
Mörkblå Lanvins uk7 - Tjena säljer nu dessa riktigt snygga Lanvins i riktigt bra skick! Storlek uk7, box ingår ej! Har du fler frågor eller funderingar så hör av dig// Mvh Santén
Maison Margiela sneakers med färgstänk - Unika vita sneakers från Maison Margiela med färgstänk i rött, gult, svart och grönt. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Tillverkade i skinn med konstnärligt mönster som ger en cool vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.
Adidas samba  - Gröna adidas samba i ”krokodil läder” storlek 44 i sjukt bra skick!
Maison Margiela GAT - Ett mar Margiela skor som använts en dag. Skorna har inga defekter osv. Ni förstår nog varför priset är så lågt… Kontakta mig ifall ni har frågor😃
Grå och vita  sneakers - Helt nya skor med box och allt