Alla kategorier > Mode > Skor
Mocka klackar från Marni stl. 36
Mocka klackar från Marni stl. 36 - 89 Mocka klackar från Marni stl. 36 - 90 Mocka klackar från Marni stl. 36 - 91

Mocka klackar från Marni stl. 36

Storlek: 36
Kategori: Skor
Färg: Bruna

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Retro höga mocka klackar. Köpta för 16 år sedan nypris 7000:-. Använda 2 ggr pga av att jag inte är en klacktjej.

Fanny
Fanny
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bruna klackade boots från UGG, stl 36 - Snygga bruna boots från UGG i skinn med hög klack och plattform. Insidan är fodrad med mjuk ull för extra komfort. Dekorativ flätad kant runt öppningen ger en unik touch. Perfekta för dig som vill ha både stil och värme.
Mocka klackar🤎 - Skitballa klackar ifrån twin set, supersnygga till korta klänningar i sommar! Köpta för 3,5 säljer för 2000💓🌸 aldrig använda och prislappen kvar!☀️
Mocka klackar - Bruna mocka klackar från guess. Aldrig använda❤️🤍
Bruna mocka sandaler med klack - Snygga bruna sandaler i mocka med öppen tå och klack. Perfekta för en stilren look med en bekväm passform. De har en modern design som passar till många olika outfits.
Mocka klackar från Zara 36 - Storlek 36, 8cm mocka klackar. Använd några gånger, lite slitna i toppen men det är inget som känns/märks
Mocka klackar boots - Typ dom snyggaste skorna jag vet men för små för mig. Flätad mocka, spetsig tå och lätta att gå i pga lagom hög klack. Helt i mocka och i bra skick. Strl 38.
Bruna klackar mocka - Pumps i klassisk modell i mjuk mocka med bred, klädd klack och v-ringad fotöppning. Textilfodrad insida. Klackhöjd ca 5,5 cm i stl 37.  -Slitning på vänster sko framme vid tån -Använda endast en gång -Nypris 499:-
Snygga cowboy boots stl 36 - Italienska super snygga  cowboy boots stl 36 av  äkta skinn
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med bred rosa rem över vristen dekorerad med ikoniska nitar. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa.
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
*Limited edition* Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer mina älskade valentino skor pga att de inte längre passar min stil! Som man ser är de väl använda men har endast defekter på insidan av skon, de ser röda ut i kameran men är rosa i verkligheten💗💗 (den sista bilden är gammal)
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga vita Valentino Rockstud sneakers med rosa detaljer och ikoniska nitar. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Tillverkade i skinn med rosa läderpaneler och matchande nitar för en edgy look. Perfekta för dig som vill sticka ut.