Alla kategorier > Mode > Skor
Mocka skor
Mocka skor - 89 Mocka skor - 90 Mocka skor - 91

Mocka skor

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: Wrangler
Färg: Bruna

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mocka skor i en ljusbrun färg, perfekta till hösten

Stella
Stella
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mocka skor - Äkta mocka ny pris 600kr
Skor i mocka - Supersnygga skor i mocka! Står att det är storlek 37 men passar mig som har 38. Mycket bra skick!
Bruna mocka ballerina skor - Snygga ballerina i brun mock. Skon har platt sula och rundad tå, perfekt för en stilren och trendig look. Passar till både jeans och klänning för en chic vardagsstil. Jätte sköna nu till sommaren verkligen! Strl 41 men passar 40.
Mocka skor. - Använda ett fåtal gånger så i mycket fint skick. Är storlek 37 men känns mer som 38.
Mocka & läder skor - Fransi Copenhagen - Fransi Copenhagen pumoskor köpta i vintage butik men aldrig använt. Behöver klackas om bara. 4cm klack. Storlek 4 ½
Mocka boots - Superhärliga och sköna bruna  knähöga mocka stövlar ifrån Gabor, storlek 36/37. Väldigt bra skick! Blir inte att jag använder dom!
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med bred rosa rem över vristen dekorerad med ikoniska nitar. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa.
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Maison margiela gats  - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Svarta wedge sneakers med kardborre - Snygga svarta sneakers med inbyggd kilklack och flera kardborreband. Skorna har en cool design med rund tå och platt sula i gummi. Tillverkade i mocka och syntetmaterial, perfekta för dig som vill ha både stil och edge.