Alla kategorier > Skor
Beiga klackskor
Beiga klackskor  - 89 Beiga klackskor  - 90 Beiga klackskor  - 91

Beiga klackskor

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Nelly
Färg: Beigea
Skick: Bra skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygga beige sandaler i mocka med hög klack och smal rem över tårna. De har en elegant design med justerbart spänne runt ankeln. Perfekta för sommarens fester eller en utekväll. De är i bra skick och redo att användas!

Altina
Altina
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige klackskor med transparent rem - Säljer ett par snygga beige klackskor från Shoes. De har en stilren design med en bred transparent rem över tårna och en justerbar rem runt ankeln. Perfekta för sommarens fester eller en elegant kväll ute. Klacken är stabil och ger bra stöd.
Beiga klackskor  - Helt nya klackskor från Nelly Använda 2ggr Storlek 41 Rök och djurfritt hem!
Beiga klackskor  - Beiga klackskor 👢 Från Nelly💰 Storlek 37🫶🏽🌟 Inprincip oanvända 🧸
Klackskor beige  - Beiga klackar, använd ett fåtal gånger. Storlek: 37 Nypris: 400kr  Mitt pris: 120kr
Beige klackskor från Nelly - Säljer ett par snygga beige klackskor från Nelly. De har en bred rem över tårna och en justerbar rem runt ankeln. Skorna har en stabil blockklack som gör dem bekväma att gå i. Perfekta för både vardag och fest! ALDRIG ANVÄNDA!!!
Beiga klackskor - Säljer dessa svin snygga klackskor då dom aldrig använts!
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
*Limited edition* Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer mina älskade valentino skor pga att de inte längre passar min stil! Som man ser är de väl använda men har endast defekter på insidan av skon, de ser röda ut i kameran men är rosa i verkligheten💗💗 (den sista bilden är gammal)
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Mörkblå Christian Louboutin med gråa nitar - Säljer ett par mörkblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med coola silverfärgade nitar på tån. Skorna har snörning, vit platt sula och beige insida i skinn. Perfekta för dig som vill sticka ut med en edgy detalj.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Maison Margiela vita sneakers - Stilrena vita sneakers från Maison Margiela med klassisk design och beige snörning. Skorna har ovandel i skinn och mocka med detaljer i ljusgrått samt en brun gummisula. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och tidlös stil.