Alla kategorier > Mode > Skor
Nike fotbollsskor i grått och rött
Nike fotbollsskor i grått och rött - 0 Nike fotbollsskor i grått och rött - 1 Nike fotbollsskor i grått och rött - 2

Nike fotbollsskor i grått och rött

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Gråa
Skick: Bra skick

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par Nike fotbollsskor i grått med rosa detaljer och innersida. Skorna har snörning och dobbar för bra grepp på planen. Swoosh-logga på sidan och undersidan. Perfekta för dig som vill sticka ut på matchen!

Sundus
Sundus
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nike Mercurial fotbollsskor i grått och rött - Säljer ett par Nike Mercurial fotbollsskor i grått med röda och svarta detaljer. Skorna har snörning, högre skaft och dobbar för spel på gräs. Swoosh-logga på sidan och röd text längs hälen. Perfekta för dig som vill sticka ut på planen.
Nike fotbollsskor i rött och grått - Säljer ett par Nike fotbollsskor i en riktigt snygg röd färg med grå detaljer och vita hexagonmönster. Skorna har högt skaft i stretchigt material, snörning och dobbar för gräsplan. Perfekta för dig som vill sticka ut på planen!
Nike fotbollsskor i grått och gult - Snygga fotbollsskor från Nike i mörkgrått med gula detaljer och sula. Skorna har snörning och en klassisk Nike-logga i gult på ovansidan. Ovandelen är i syntetmaterial och sulan har dobbar för bra grepp på planen.
Nike sneakers i grått och rött - Snygga Nike sneakers i grått och svart med en röd swoosh. Skorna har snörning och en bekväm passform. Perfekta för en sportig look. Den har två små hål men inget som syns vid användning. Tveka inte med att ställa frågor👌
Nike Air Jordans i grått och rött - Säljer ett par snygga Nike Air Jordans i grått med röda detaljer. Skorna har svart snörning och en vit sula. Perfekta för både vardag och fest! De är i mycket bra skick och redo för nya äventyr.
Nike Presto sneakers i grått och rött - Nike Presto sneakers med grå mesh-ovandel, vita snören och röd plastdetalj på sidorna. Snyggt röd swoosh på tån och AIR-tryck på hälen. Skorna har rund tå och platt sula, perfekt för dig som gillar sportig stil.
Nike Air Zoom fotbollsskor i grått och rosa - Nike Air Zoom fotbollsskor med grå ovandel och rosa samt ljusblått kamouflagemönster. Skorna har svart Nike-logga, elastisk stängning utan snörning och lila detaljer på hälen. Perfekta för dig som vill sticka ut på planen.
Nike Dunk sneakers i grått och rött - Nike Dunk sneakers med grå mocka och röda detaljer. Skorna har röda snören, röd Swoosh och mörkblå insida. Klassisk låg modell med perforerad tå och platt sula. Perfekta för dig som gillar retrovibbar och streetstyle.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Diemme skor  - Diemme skor i st 43, bra skick! Kartong, extra snören och dustbag kommer med.
Valentino open  - Valentina opens - Storlek: 42, men passar större - Mycket fint skick - Box ingår - Pris: 999kr - hör av dig vid funderingar 💫
Maison margiela gats grå - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Snygga maison margiela paint splater - Säljer ett par vita och grå sneakers med coola färgstänk. Skorna är dålig kvalitet. Säljer de biligt efteraom de nog inte är äkta. Pris kan diskuteras och hör av er om ni har några frågor😁
Maison Margiela GAT - Ett mar Margiela skor som använts en dag. Skorna har inga defekter osv. Ni förstår nog varför priset är så lågt… Kontakta mig ifall ni har frågor😃
Valentino open skor - Säljer ett par snygga Valentino skor sneakers i vitt skinn med beige detalj och ikoniska nitar på hälen. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Perfekta för dig som vill ha en clean men ändå lyxig look.
Svarta Dior B30 sneakers - Säljer ett par svarta Dior B30 sneakers med coola reflekterande detaljer och CD-logga på sidan. Skorna har mesh och syntetmaterial, snörning och en chunky sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med en lyxig och sportig vibe.
Mörkblå Maison Margiela Gats - Snygga mörkblå Maison Margiela Gats med vit snörning och kontrasterande brun gummisula. Ovandelen är i en mix av mocka och slätt läder, och insidan är ljus. Klassisk siluett som passar till många stilar.