Alla kategorier > Mode > Skor
Air forces
Air forces  - 89 Air forces  - 90

Air forces

Storlek: 44
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Vita

100 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer dessa airforces, använda men inte så farligt, de har en liten crease

Kläder och annat
Kläder och annat
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Air force  - Rödvita airforce med guld detaljer
Air forces - Helt nya airforces endast använda 2 gånger. Perfekt skick och super bra sommarsko som passar till näst intill allt. Nypris 1100. Prutbara speciellt vid snabb affär.
Air forces - Air forces i bra skick med feta skosnören
Air force  - Som nya
Air forces  - Använt ett fåtal gånger så inte så slitna. Skriv för fler bilder om det önskas.
Air Forces - Säljer dehär vita airforces. Köptes för cirka 1500. Väl använda men i hyfsat bra skicka. De har blivit lite gula på vissa ställen som ni kan se i bilden men om man rengör de ordentligt så går det nog bort❤️
Nike air force - Säljer nu mina Nike Air Force. Båda skorna har en defekt på bakkappan, men det påverkar inte bekvämligheten.
Nike air force - Säljer min Nike air force. Lite smutsiga men går lätt att återgärda skick 6/10
Andra annonser från Skor
Visa alla
Vita sneakers från Philippe Model - Snygga vita sneakers från Philippe Model med en stilren design. Skorna har snörning och en diskret logga på sidan. Riktigt sköna stilrena och bra inför vintern. Lite slitage på hälarna. Fråga efter bild vid köp! Om ni vill!
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Svarta med logoklack finns olika storlekar  - Säljer ett par svarta pumps i lack med öppen tå och ikonisk guld YSL-logga som klack. Skorna har en elegant, spetsig form och tunna remmar över foten. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig design.
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Svarta wedge sneakers med kardborre - Snygga svarta sneakers med inbyggd kilklack och flera kardborreband. Skorna har en cool design med rund tå och platt sula i gummi. Tillverkade i mocka och syntetmaterial, perfekta för dig som vill ha både stil och edge.
Beige inuikii - Säljer mina inuikiis då jag egentligen har storlek 38 och råkade beställa fel🩷 fint skick men finns tänken på användning🩷
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor