Alla kategorier / Mode / Skor
Nike Blazer Platform
Nike Blazer Platform - 89 Nike Blazer Platform - 90 Nike Blazer Platform - 91

Nike Blazer Platform

Storlek: 37,5
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Vita

399 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Storlek 37,5 super sköna! Använda fåtal gånger lite tecken på användning.

Annahi.cloe
Annahi.cloe
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kappa - Super skön och varm svart lite kortare kappa från ZARA i storlek XS. Skulle däremot säga att det är en S. Använd men väldigt bra skick
Longchamp ryggsäck  - Säljer min Blå ”Le pilage” ryggsäck från Longchamp. Knappt använd därav säljer jag
Eytys sneakers - Modell ”Mother Suede”. Bra skick.
& Other Stories - Säljer mina & Other stories platåskor i storlek 37. Används under höst-vinter- och vår.
Svart kappa - Perfekt nu när det börjar bli lite mer kyligt väder ute. Kappan är från ZARA
Svarta  Ugg - ”UGG Classic Ultra Mini Braid Platform” i färgen svart. Storlek 37. Bra skick och inga creases (veck/rynkor).
Svarta stövlar i faux skinn - Säljer ett par svarta stövlar i skinn med en cool, slouchy design. De har en robust sula och är perfekta för höst och vinter. Stövlarna är i mycket bra skick och passar perfekt för en edgy look. Perfekta för att hålla stilen i kallare väder! Använda 1 gång.
Liknande annonser
Visa alla