Alla kategorier > Skor
Espadrillos från Odd Molly
Espadrillos från Odd Molly - 0 Espadrillos från Odd Molly - 1 Espadrillos från Odd Molly - 2 Espadrillos från Odd Molly - 3 Espadrillos från Odd Molly - 4

Espadrillos från Odd Molly

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: Odd Molly
Skick: Bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga beige espadrillos/sandaler från Odd Molly med vackert vitt broderi på ovansidan. Skorna har en klassisk espadrillos-sula i rep och en liten detalj framtill. Perfekta för en avslappnad sommarlook.

Alvaob
Alvaob
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Odd Molly Espadrillos - Så fina oddmolly skor! Säljer pågrund av att dem inte kommer till användning, knappt använda. Gråa tygskor med vit brodering ! 🥿
Odd molly espadrillos  - Créme vita, storlek 38, mycket fint skick, 500 kr
Rosa espadrillos från Odd Molly - Säljer ett par snygga rosa espadrillos från Odd Molly med ovandel i mocka och flätad jutesula. Insidan har ett färgglatt blommigt mönster och logotyp. Skorna har platt sula och rund tå, perfekta för sommarens alla dagar.
Blå espadrillos från Odd Molly - Säljer ett par blå espadrillos från Odd Molly med stjärndetalj framtill och rosa innersula. Skorna har rund tå och platt sula med klassisk flätad kant i rep. Perfekta för varmare dagar och ger en avslappnad look.
Espadrillos från Odd Molly  - Säljer ett par jättesöta blåa Odd Molly espadrillos i storlek 39. Använda men i bra skick, fin brodering framtill. Jag upplever de lite små i storleken - mer som en 38!
Odd molly  - 2 gånger använt
Odd Molly  - Säljer dessa stövlar aldrig använda fick dem av mamma men dem passade inte finns några såna märken som på sista bilden för dem åkte runt när ja flyttade en gång men märkenna är jätte små  bara den på bilden som är störst annars jätte fina o bra sick
Odd Molly stövlar - Lite repor men annars i jätte bra skick.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
*Limited edition* Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer mina älskade valentino skor pga att de inte längre passar min stil! Som man ser är de väl använda men har endast defekter på insidan av skon, de ser röda ut i kameran men är rosa i verkligheten💗💗 (den sista bilden är gammal)