Alla kategorier > Skor
Philipp plein skor
Philipp plein skor - 89 Philipp plein skor - 90

Philipp plein skor

Storlek: 44
Kategori: Skor
Färg: Vita

1500 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

PP skor från Farfetch, fint skick men tecken på användning

Liam
Liam
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Philipp Plein skor - Clean Philipp plein skor saknar en metall grej som ses på bilden, väldigt bra skick och rena utöver det. Skolåda med papper ingår. Nypris: riktigt dyra
Philipp Plein skor - Säljer ett par riktigt feta Philipp Plein skor, ganska lika maison margiela paint splatter skorna. De är väldigt bra skick och är storlek 43. Såklart äkta
Philipp Plein Skor  - Mycket fina Philipp Plein skor som jag säljer då jag rensar garderoben, storlek 46 och har använt dom ett fåtal gånger, Äkta men har inget kvitto då jag köpte dom för något år sen. Köpta för 6000kr Pris kan diskuteras
Äkta Philipp Plein skor  - Äkta philipp plein sneakers i storlek 38. Original box, äkta intyg, dustbag mm finns.
Philipp Plein Skor - Nästan helt oanvända philipp plein skor i storlek 42. Nypris var 8199kr och köptes i februari. Kvitto, dustbag samt kartong fås med vid köp. Skorna är i läder med syntetisk gummisula. Välvårdade och endast använda vid ca 5 tillfällen.
Philipp Plein skor - Tjena! Säljer dessa SJUKT feta Philipp Plein skorna som jag köpte utomlands. Storlek - 44 - sitter som 44,5. Skolåda, papper från köp, påse till skorna med mer tillkommer med detta köp. Skriv om ni har frågor!
philipp plein sport skor - Plein sport skor. Knappt använda.
Philipp Plein skor Vita - Knapt anväda.  Inköpspris 5000kr
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
*Limited edition* Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer mina älskade valentino skor pga att de inte längre passar min stil! Som man ser är de väl använda men har endast defekter på insidan av skon, de ser röda ut i kameran men är rosa i verkligheten💗💗 (den sista bilden är gammal)