Alla kategorier > Mode > Skor
Puma Karmen Metallic Shine Trainers
Puma Karmen Metallic Shine Trainers - 89 Puma Karmen Metallic Shine Trainers - 90

Puma Karmen Metallic Shine Trainers

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Puma
Färg: Vita

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mina puma skor kommer jag att sälja. De är helt nya, i jätte bra skick och är inte använda. storlek 38

Ashley
Ashley
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Puma karmen sneakers - Puma skor i storlek 39. Använda Max 3 gånger   Nypris 900kr Mitt pris 400kr
Puma Karmen - Puma karmen.  Storlek 37.  Aldrig använda.  Skickas med kartongen etc.
Puma Karmen sneakers - 🤍 Använda enbart två gånger 🤍 Det har blivit ett lite mörkare sträck fram vid tårna på ena skon (se bild)
Puma Army Trainers - Säljer dessa Puma sneakers inspirerade av Maison Margielas gats. Använts ett fåtal gånger och skorna är förutom en liten fläck på mockans framsida i stort sätt i nyskick. De tvättas självklart mer noggrant innan leverans. Pris går att diskutera. Skriv vid eventuella frågor!
Puma Army Trainers - Säljer mina Puma sneakers som är i storlek 41 men som passar 42. Använda ca 3 ggr så de är som nya.
Puma Palermo sneakers metallic rosa - Säljer ett par Puma Palermo sneakers i metallic rosa med svarta detaljer och vit snörning. Skorna har en platt gummisula och rund tå. Materialet är syntet med en glansig finish som ger en riktigt cool vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.
Puma skor - Puma skor, ganska bra skick. Stprlek 40. Passar mig som brukar pendla mellan 39-40
Puma skor - Säljer ett par Puma skor som är i bra skick.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med bred rosa rem över vristen dekorerad med ikoniska nitar. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa.
Inuikki skor  - Sjukt snygga inuikki skor, dem är använda därav priset men dem är fortfarande i väldigt bra skick. Box medkommer ❣️❣️nypris 2600kr
Maison margiela gats vita - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Svarta sneakers från Lanvin - Snygga och klassiska lanvin sneakers. Skorna är k str uk 7 sitter som eu 42. Skorna är i gott skick och sulkräm har används för att fräsha till de lite tveka. Tveka inte på att kontakta mig vid minsta fundering. Dustbags fås med.
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39