Alla kategorier > Mode > Skor
Puma sneakers i marinblå och vit
Puma sneakers i marinblå och vit - 89 Puma sneakers i marinblå och vit - 90 Puma sneakers i marinblå och vit - 91 Puma sneakers i marinblå och vit - 92

Puma sneakers i marinblå och vit

Storlek: 40,5
Kategori: Skor
Märke: Puma
Färg: Marinblåa
Skick: Nytt skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga Puma sneakers i marinblå och vit med klassisk design. Skorna har snörning och en bekväm passform, perfekt för vardagsbruk. De kommer i originalkartong.

Hamodi Alwais
Hamodi Alwais
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sneakers Puma  - Snygga sneakers knappt använda. Tyg Mocca
Vita sneakers från Puma - Säljer ett par vita sneakers från Puma med klassisk design och tjock sula. Skorna har snörning och Puma-logga på sidan och hälen. Perfekta för en stilren vardagslook.
Vita sneakers från Puma - Säljer ett par vita sneakers från Puma med snörning och en robust sula. Skorna har en klassisk design med Pumas logga på hälen och sidan. Perfekta för en avslappnad stil.
Vita sneakers från Puma - Säljer ett par stilrena vita Puma sneakers med lågt skaft och klassisk rund tå. Crisade därav lågt pris 150💗
Vita sneakers från Puma - Säljer ett par vita sneakers från Puma i nyskick. Skorna är tillverkade i syntetmaterial och har en klassisk design med snörning framtill. Perfekta för vardagsbruk och passar till nästan alla outfits. Storlek är inte specificerad, men de ser ut att vara i normal passform.
Vita sneakers från Puma med platåsula - Säljer ett par fräscha vita sneakers från Puma med snygg platåsula. Skorna har klassisk snörning, rund tå och är tillverkade i skinnliknande material. Nypris = 700. Har aldrig använts
Vita sneakers från Puma - Stilrena vita sneakers från Puma med klassisk låg profil och rund tå. Skorna har snörning, perforerade detaljer på tån och är tillverkade i syntetmaterial med en vit sula. Perfekta för en clean och sportig look.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Gucci ace svarta - Helt nya svarta Gucci ace. Allt på bilderna tillkommer! Inget äkthetsbevis finns! Storlek 43. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta agats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Arigato  - Arigato 360 laceless | Nypris 3000kr | Storlek 45
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med en glittrig guldstjärna på sidan och silverfärgad häl. Skon har snörning, beige sula och detaljer i mocka vid tån och hälen. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look.
Vita Maison Margiela Gats - Säljer nu dessa vita Maison Margiela gats för 1100kr! Skriv om du har någon fundering om skorna.
Maison Margiela GAT - Ett mar Margiela skor som använts en dag. Skorna har inga defekter osv. Ni förstår nog varför priset är så lågt… Kontakta mig ifall ni har frågor😃
Maison Margiela - Säljer dessa i storlek 43, skickar samma dag! Hör av dig vid frågor eller funderingar🙌🏼
Valentino flycrews  - Valentino flycrews i fint skick med låda och den passar strl 39/40 men är strl 38. Självklart Äkta😁