Alla kategorier > Mode > Skor
Puma skor
Puma skor - 89 Puma skor - 90 Puma skor - 91

Puma skor

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Puma
Färg: Svarta

160 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nya Puma skor, jätte fina och oanvända

Maja
Maja
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Puma skor - Super fräscha puma skor. Har använt bara ett få tal gånger💗 skriv om du vill ha flera bilder
Puma skor - Ett par puma skor som är i mycket bra skick :)
Puma skor - Jättesnygga skor ifrån Puma!! Svarta med guld detaljer och silkes skosnöre!
Puma skor - Skor ifrån Puma, använda men inte så de syns!! Köpare står för frakt
Puma Skor - 7/10 skick, storlek 36. Köpt för ca 600kr, säljs för endast 199kr.
Puma skor  - Helt nya Puma skor stl 38
Puma skor  - Svarta skor från Puma. Använda ett fåtal gånger, fint skick.
Puma skor  - Helt nya jättefina skor som inte andvändts. Andledning till att jag säljer är för att dom är lite för små. De är bekväma och har bra grepp så att man inte halkar
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Inuikki skor  - Sjukt snygga inuikki skor, dem är använda därav priset men dem är fortfarande i väldigt bra skick. Box medkommer ❣️❣️nypris 2600kr
Bruna sneakers med nitar från Louboutin - Unika bruna sneakers från Christian Louboutin med grå snörning och coola svarta nitar över tån. Skorna har klassisk röd sula och är tillverkade i mocka för en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil.
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Vita sneakers från Philippe Model - Snygga vita sneakers från Philippe Model med en stilren design. Skorna har snörning och en diskret logga på sidan. Riktigt sköna stilrena och bra inför vintern. Lite slitage på hälarna. Fråga efter bild vid köp! Om ni vill!
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino open navy  - Ett par riktigt feta valentinos i storlek 42, allt på bilderna fås med, skickar samma dag!