Alla kategorier > Mode > Skor
Sandler
Sandler  - 89 Sandler  - 90 Sandler  - 91

Sandler

Storlek: 36
Kategori: Skor

50 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Somriga sandaler i svart med inslag av ormskinn på några av remmarna. Från skopunkten. I nyskick, endast använda ett fåtal gånger

ElisabethB
ElisabethB
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sandler - Tofflor i samma stuk som birkenstock. Från scholl. Väldigt sköna, sitter bra men används aldrig längre.
Bruna sandler - Säljer mina bruna sandler som jag aldrig använt. Endast testade inomhus. Perfekta för sommardagar och enkla att matcha med sina outfits. Köpta ifrån H&M🤎 Köparen står för frakten!
Sandler - Jag köpte de för rup ett år sedan på loppis för 200kr men de har växt ut. De är relativt änväbfa men ändå fina. ( köparen står för frackt) 😘😘😘
DlOR sandlas - Skick:Ny Storlek: 41 (passar 42-43) Färg:Svart/Blå Box, Dustbag&Veriferingskort följer med ✅  Postar inom 24h 📦 Snabb leverans 🚚  Finns att hämta i Stockholm📍
Sandler  - Buffalo sandaler använd en gång.
Sandla  -  Jag har inte använda mycket jag hade några dagar på grund av att det är bara så lite min storlek
Andra annonser från Skor
Visa alla
Diemme skor  - Diemme skor i st 43, bra skick! Kartong, extra snören och dustbag kommer med.
Valentino open  - Valentina opens - Storlek: 42, men passar större - Mycket fint skick - Box ingår - Pris: 999kr - hör av dig vid funderingar 💫
Maison margiela gats grå - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Snygga maison margiela paint splater - Säljer ett par vita och grå sneakers med coola färgstänk. Skorna är dålig kvalitet. Säljer de biligt efteraom de nog inte är äkta. Pris kan diskuteras och hör av er om ni har några frågor😁
Maison Margiela GAT - Ett mar Margiela skor som använts en dag. Skorna har inga defekter osv. Ni förstår nog varför priset är så lågt… Kontakta mig ifall ni har frågor😃
Valentino open skor - Säljer ett par snygga Valentino skor sneakers i vitt skinn med beige detalj och ikoniska nitar på hälen. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Perfekta för dig som vill ha en clean men ändå lyxig look.
Svarta Dior B30 sneakers - Säljer ett par svarta Dior B30 sneakers med coola reflekterande detaljer och CD-logga på sidan. Skorna har mesh och syntetmaterial, snörning och en chunky sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med en lyxig och sportig vibe.
Mörkblå Maison Margiela Gats - Snygga mörkblå Maison Margiela Gats med vit snörning och kontrasterande brun gummisula. Ovandelen är i en mix av mocka och slätt läder, och insidan är ljus. Klassisk siluett som passar till många stilar.