Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta krokodilpräglade stövlar från Cosmo Paris - Snygga svarta stövlar med krokodilpräglat mönster och justerbara spännen upptill från Cosmoparis. Perfekta för en stilren look med robust sula för extra grepp. Storlek 40.
Vagabond Cosmo skor - Bruna skor/boots från Vagabond i modellen Cosmo. Använda, men i fint skick! Storlek 38. Köparen står för frakt.
Fina klackskor  - Så himla söta klackskor som har några år på nacken men fortfarande i bra skick. På vissa ställen har färgen skrapats bort lite, men det är bara på undersidan och på själva sulan så det syns ändå inte. Storlek 38 men passar mig med storlek 37 också. Återkom gärna för fler bilder 🫶🏻
Klackskor - Rosa klackskor köpta på DinSko eller Skopunkten! Köpta för 500 kr och aldrig använda därmed säljer jag de för 400 kr🩷
Klackskor  - Fina klackskor, endast använda en gång.
Klackskor  - Superfina klackskor i brun/beige färg. Använda 1 gång🤍🤍 storlek 38
Klackskor  - Glittriga klackskor köpta på Zalando! Använda en gång på min bal. Finns tecken på användning men får säkert att få renare om man putsar till dem. Fortfarande fint helhetsintryck🤍
Klackskor  - Så snygga klackar från Tamaris. Str 38. Använda en gång så det är i mycket bra skick. Nypris 799kr
Klackskor från Cosmo Paris
Klackskor från Cosmo Paris - 89 Klackskor från Cosmo Paris - 90 Klackskor från Cosmo Paris - 91

Klackskor från Cosmo Paris

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: COS

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Guldiga Klackskor som är köpta i Paris och är använda 1 gång. Super bra skick, storlek 38 Inköpspris 1800kr

Felicia
Felicia
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Prada Skidjacka - Blå pufferjacka från Prada med hög krage och dragkedja framtill. Jackan har också ett skärp inne. Skidjacka som är i storlek 40 men passar en S  Perfekt för kalla vinterdagar och ger en lyxig känsla med sin stilrena look.
Liknande annonser
Visa alla