Alla kategorier > Mode > Skor
Skor
Skor  - 89 Skor  - 90 Skor  - 91

Skor

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Rosa

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använda ett fåtal gånger

wilmasvenson
wilmasvenson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skor - Sjukt söta ljusrosa skor som jag fick i present och bara andväny 2 ggr då dom var för små🥰
Vidorreta skor  - Säljer dessa super snygga skor, pga kommer inte till användning!! Hör av dig vid frågor!🩷
Skor  - Helt nya fräscha skor, tvivla inte på att skriva 💯😍
Skor - Rosa nike skor i storlek 37,5. (⚠️Första bilden tagen ur pinteres⚠️) Lite slitna men tvättas innan köp💗💗fråga för flera bilder
Skor - Nya rosa skor som tyvärr alldrig kommit till användning. Stiliga och perfekta till våren och sommaren.
Gulliga skor - Köpta här på plick, de 4 första bilderna är tagna av förra ägaren. Jag använde en gång och fick en sten I sulan, därav hålet på bild 5. Står 39 men jag skulle säga 38 då de är för små för mig. Skons insida från stortå till häl är 24.5 cm.
Skor - Något hårt i materialet då dem endast är använda 1 gång. Snörena bak har torkat lite går fortfarande att använda ev, bytas ut.
Skor - Helt nya skor vet ej vart de kommer ifrån men de är i baby rosa❤️pris kan diskuteras
Andra annonser från Skor
Visa alla
Vita sneakers från Philippe Model - Snygga vita sneakers från Philippe Model med en stilren design. Skorna har snörning och en diskret logga på sidan. Riktigt sköna stilrena och bra inför vintern. Lite slitage på hälarna. Fråga efter bild vid köp! Om ni vill!
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Svarta med logoklack finns olika storlekar  - Säljer ett par svarta pumps i lack med öppen tå och ikonisk guld YSL-logga som klack. Skorna har en elegant, spetsig form och tunna remmar över foten. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig design.
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Beige inuikii - Säljer mina inuikiis då jag egentligen har storlek 38 och råkade beställa fel🩷 fint skick men finns tänken på användning🩷
Svarta wedge sneakers med kardborre - Snygga svarta sneakers med inbyggd kilklack och flera kardborreband. Skorna har en cool design med rund tå och platt sula i gummi. Tillverkade i mocka och syntetmaterial, perfekta för dig som vill ha både stil och edge.