Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stövlar i skinn - Säljer dessa snygga stövlar från mango. De är i 100% läder. Helt oanvända med lappen kvar. Säljer då de inte kommer till användning. Köpt för 1 299kr. Slutsålda på hemsidan.
Klackar Mango - Helt oanvända klackar från Mango! Nypris 430
Svarta högklackade  från Mango - Säljer ett par svarta högklackar från Mango med smala remmar och fyrkantig tå. Skorna har hög klack och en snygg rosettdetalj framtill. Perfekta för dig som gillar stilrena och trendiga skor med en elegant touch.
Stövlar - Köpta för 799
Stövlar  - Snygga knähöga stövlar
Mango stövlar
Mango stövlar  - 89 Mango stövlar  - 90 Mango stövlar  - 90

Mango stövlar

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Mango

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Världens finaste stövlar från Mango med klackhöjd på 10 cm🫶🏻 De kommer tyvärr inte till användning, så säljer dom nu till ett bra bud! Använda 2 gånger🥰 Nypris 1 200kr

Josefine
Josefine
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Stövlar i skinn - Säljer dessa snygga stövlar från mango. De är i 100% läder. Helt oanvända med lappen kvar. Säljer då de inte kommer till användning. Köpt för 1 299kr. Slutsålda på hemsidan.
Klackar Mango - Helt oanvända klackar från Mango! Nypris 430
Svarta högklackade  från Mango - Säljer ett par svarta högklackar från Mango med smala remmar och fyrkantig tå. Skorna har hög klack och en snygg rosettdetalj framtill. Perfekta för dig som gillar stilrena och trendiga skor med en elegant touch.
Stövlar - Köpta för 799
Stövlar  - Snygga knähöga stövlar
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
*Limited edition* Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer mina älskade valentino skor pga att de inte längre passar min stil! Som man ser är de väl använda men har endast defekter på insidan av skon, de ser röda ut i kameran men är rosa i verkligheten💗💗 (den sista bilden är gammal)