Alla kategorier > Skor
Superga sneakers
Superga sneakers - 89 Superga sneakers - 90

Superga sneakers

Storlek: 35
Kategori: Skor
Färg: Vita

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Superga sneakers, aldrig använda. Storlek 35 men passar som en 36 också.

editholm
editholm
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommiga sneakers från Superga - Säljer ett par vita Superga sneakers med ett gulligt blommönster i gult och lila. Skorna har snörning och en klassisk design med en tjock sula. Perfekta för en somrig look!
Superga Sneakers  - Här har vi ett par skor från det italienska märket Superga. De kommer i original förpackning och är i mycket bra skick så gott som nya. De är i storlek 41. Köpta för över 700kr.😊💕🤗😄
Vita Superga sneakers i skinn - Klassiska vita Superga sneakers i skinn med snörning och platt sula. Skorna har rund tå och diskret Superga-logga på sidan. Yttersulan är i gummi och har en beige ton. Perfekta för en clean och stilren look.
Vita Superga sneakers  - Helt nya vita Superga sneakers med hög sula. Storlek 38. Endast provade på men passar inte i storlek. Finns att hämta i Danderyd, kan även skickas.  Pris kan diskuteras vid snabb affär
Vita sneakers från Superga  - Säljer ett par klassiska vita sneakers från Superga. Skorna har en enkel och stilren design med snörning och en bekväm sula. Perfekta för en avslappnad stil.
Superga platåskor  - Platå sneakers oanvända, säljer pga inte min stil
Superga x NAKD sneakers  - Unika skor i skinn läder/skinn med högre sula som endast används ca 5 gånger❣️köpta under 2022, nypris 2000 men säljs inte längre! OBS skorna är inte rengjorda på bilderna men fixar såklart de innan de postas.
Superga  - Superga i använt skick
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Snygga vita MM sneakers - Snygga vita sneakers, storlek 43, aldrig använda, kommer ej med box, skriv vid frågor!
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.