Alla kategorier > Skor
Klackar Tiamo
Klackar Tiamo - 89

Klackar Tiamo

Storlek: 37
Kategori: Skor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klackar med hög platå från tiamo. Använda ca två gånger.

ZahraJA
ZahraJA
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vita sandaler med klack från Tiamo - Snygga vita sandaler från Tiamo med smala remmar och fyrkantig tå. Skorna har en elegant hög klack och justerbar rem runt vristen. Tillverkade i syntetmaterial med stilren design som passar perfekt till sommarens outfits. De är 7cm klack och använda en gång vilket var på balen🤍
Svarta stövlar med klack från Tiamo - Snygga svarta stövlar från Tiamo med hög blockklack och platåsula. Skorna har dragkedja på sidan för enkel påtagning och en stilren, rund tå. Perfekta för att lyfta din outfit med en edgy vibe
Guldiga sandaler med klack från Tiamo - Säljer ett par snygga klackar från Tiamo i  guld med bred klack och öppen tå. Skorna har ett stilrent korsat band över foten och justerbart spänne vid ankeln. Perfekta för dig som vill ha en chic look med lite höjd❤️Köpte dom för 699 men säljer för 400. (endast använt en gång vid min bal!)
Tiamo klackar stl 38 - Tiamo klackar stl 38
Svarta glittriga klackar från tiamo - Säljer ett par eleganta svarta pumps från Tiamo med glittrigt material och spetsig tå. Skorna har hög klack och en klassisk siluett som passar perfekt till festliga tillfällen.
Tiamo klackar - Svarta Tiamo klackar. Använda 1 gång. Sitter väldigt bra på foten. Klackhöjd: 10cm. Storlek 38
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Isabel Marant vita sneakers med kardborre - Säljer ett par vita sneakers från Isabel Marant med chunky design och flera kardborreband. Skorna har en mix av mocka och läder, samt en beige gummisula. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha något unikt till din outfit.
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡